Wagi samochodowe Łowicz

Wagi samochodowe – Łowicz wybrał ofertę firmy GAWAG

Niezrównana jakość i bezkonkurencyjna oferta – oto główne atuty naszego przedsiębiorstwa

Prowadzisz przedsiębiorstwo i pilnie potrzebujesz najwyższej klasy wag samochodowych? Łowicz to miasto szczególnie bliskie firmie GAWAG, ponieważ wywodzi się z niego jeden z naszych najważniejszych partnerów! Produkowane systemy wagowe docierają już do całego kraju, tak samo jak błyskawiczny i profesjonalny serwis. Posiadamy również wiedzę zebraną w czasie trzydziestu lat projektowania i produkowania wag samochodowych, dzięki czemu jesteśmy w stanie spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów z Łowicza.

Dlaczego warto wybrać akurat GAWAG?

  1. Możemy pochwalić się świetnymi referencjami od dotychczasowych Klientów. Należą do nich nie tylko małe i średnie przedsiębiorstwa z całego kraju, ale również prawdziwi giganci w swoich branżach, jak LOT czy właśnie producent przetworów z Łowicza.
  2. Oferujemy wieloletnią gwarancję – od 3 do 10 lat, zależnie od produktu.
  3. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami elektroniki do systemów ważących. Jednym z autoryzowanych partnerów jest Mettler-Toledo, firma o nieskalanej opinii; dzięki temu mamy pewność, że oferujemy wagi wyposażone w najnowocześniejsze obecnie rozwiązania.
  4. Posiadamy własną halę produkcyjną, dzięki czemu Klient ma dostęp i możliwość wprowadzania poprawek przez cały czas trwania produkcji. Ponadto jesteśmy w stanie bardzo dokładnie określić koszta i czas realizacji zamówienia.
  5. Zajmujemy się wypożyczaniem wzorców masy o różnych nominałach, produkujemy różnego rodzaju wagi (między innymi kolejowe czy platformowe) i zajmujemy się wykonywaniem legalizacji i serwisowaniem. Kompletny przekrój oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej, zachęcamy również do bezpośredniego kontaktu!

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

[opinie-klientow]