Wyposażenie dodatkowe wag

Dzięki dodatkowemu wyposażeniu wag zwiększa się wydajność oraz komfort pracy. Do dodatkowego wyposażenia zalicza się czytniki kart, wyświetlacze zewnętrzne, szlabany, sygnalizację świetlną, burty wagowe, kamery przemysłowe, czujniki położenia pojazdu oraz oprogramowanie wagowe.

Burty wagowe

Sygnalizacja świetlna

Wyświetlacz wagowy 

 1. Rampa
 2. Podjazd
 3. Czujnik wagowy
 4. Pomost wagowy
 5. Kabel czujnika wagowego
 6. Skrzynka przyłączeniowa
 7. Drukarka
 8. Komputer
 9. Terminal
 10. Szlaban
 11. Pomieszczenie wagowe
 12. Terminal bezobsługowy
  (samoobsługowy)
 13. Światła sygnalizacyjne
  sterujące ruchem pojazdów
 14. Zdalny wyświetlacz masy

  albert k z Zakopanego

  Dla mnie bardzo ważne przy zakupie wagi było wyposażenie dodatkowe wag. W Gawagu znalazłem wagi o naprawdę wysokiej jakości miernikach oraz wskaźnikach. Wagi są o wiele bardziej nowoczesne od tych, na których pracowałem

  Igor Maciejewski z Krynicy-Zdrój

  W naszej firmie najczęściej uszkadzały się właśnie wyświetlacze wagowe. Mało kto na nie uważa rzucony w wir pracy, często uszkadzały się do tego stopnia, że odczyt wyników był niemal niemożliwy. GAWAG ma w swojej ofercie dodatkowe wyposażenie wag, które już niejednokrotnie pomogło nam w sytuacjach kryzysowych :)

  michał P. z Gliwic

  Wcześniej nie zdawałem sobie sprawy z tego, że czujniki położenia pojazdu mogą mieć aż takie znaczenie. Odkąd wyposażyliśmy się w taki dodatek odsetek źle przeprowadzonych pomiarów wagi jest znikomy. Znacznie ułatwia to pracę i usprawnia cały proces.