Wagi platformowe

Wagi platformowe GAWAG

Nowoczesne wagi platformowe GAWAG to niezwykle opłacalna inwestycja. Nasz sprzęt charakteryzuje się prostą, ale bardzo solidną i dokładną konstrukcją, pozwalającą na wieloletnią pracę w trudnych warunkach. Przy tym, nasze wagi platformowe zawsze zapewniają najdokładniejsze pomiary. Dbają o to nowoczesne systemy pomiarowe, które montujemy w naszym sprzęcie. W połączeniu z solidną konstrukcją, która wytrzymuje największe obciążenia, wagi platformowe GAWAG stają się nieodłącznym elementem każdego dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa..

Dokładne pomiary i niezbędne informacje o danym transporcie, otrzymasz na wyświetlaczu, dzięki czemu praca stanie się jeszcze prostsza i bardziej wydajna. O najdokładniejsze pomiary zadbają nowoczesne czujniki tensometryczne.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Jeszcze bardziej mobilna praca

Specyficzną cechą wag platformowych GAWAG jest to, że możesz je bez problemu transportować z miejsca na miejsce, w zależności od przeznaczenia, jakie dla nich zaplanujesz. Ponadto, możesz dostosować sprzęt do specyfiki pracy, którą będzie wykonywał. Wolisz ustawić wagę platformową na równym podłożu, czy może zagłębić ja w płytkim kanale, dla większego komfortu pracy? Ponadto, możesz je wyposażyć w stalowe najazdy. Wagi platformowe GAWAG to doskonały i wytrzymały sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Wszystko to sprawia, że wagi platformowe GAWAG sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i precyzyjne pomiary masy towarów, czy transportów. Świetnie sprawdza się w każdym magazynie, hurtowni, skupie złomu, czy składzie, usprawniając pracę całego przedsiębiorstwa. Bardzo solidna konstrukcja umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych.

Wagi platformowe do magazynu i nie tylko

Jeśli jesteś właścicielem magazynu pełnego niewielkich artykułów budowlanych lub prowadzisz dyspozytornię paczek, wagi platformowe sprawdzą się również w Twojej firmie, ponieważ stanowią podstawę wydawania produktów. Dostępne w rozmaitych wielkościach modele, dopasowane do konkretnych potrzeb, bez trudu zadowolą nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeżeli potrzebujesz precyzyjnego urządzenia, które pozwoli Ci szybko i dokładnie zważyć szereg artykułów, to doskonale trafiłeś. Wagi platformowe pomogą również bezproblemowo przeprowadzić inwentaryzację oraz sprawdzą się w różnego rodzaju sklepach.

Wagi platformowe w ofercie GAWAG

W swoim katalogu posiadamy wagi platformowe od jednego z czołowych producentów tych precyzyjnych urządzeń – amerykańskiej firmy OHAUS. Przedsiębiorstwo to słynie z wysokiej jakości produktów, dopasowanych do indywidualnych potrzeb Klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie i wykwalifikowana kadra ekspertów pozwalają na indywidualne i rzeczowe podejście do każdego zamówienia, dzięki czemu konsumenci zawsze dostają dokładnie taki produkt, jakiego potrzebują.

Wymiary

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno najczęściej spotykane wymiary wag platformowych takie jak 100cm x 100cm, 120cm x 120cm, 150cm x 150cm oraz każdy inny wymiar na życzenie.

  Kacper z Gdyni

  Postawiłem na wagi platformowe, bo cenię sobie mobilność - zwłaszcza odkąd muszę pracować w kilku różnych zakładach. Kupienie dla każdego stanowiska osobnej wagi to jeszcze zbyt duży wydatek, a taką platformową można łatwo przetransportować. Może przyjdzie czas, kiedy firma się rozwinie na tyle, żeby zainwestować w dobry sprzęt dla każdego stanowiska,ale to jeszcze nie dzisiaj.

  r.franciszek ze Słupska

  Waga platformowa jest niezbędna w magazynie - zwłaszcza taka, która jest dokładna. Miałem już przygody z wagami, które pokazywały różne wyniki, zależnie od miejsca nacisku. Tym razem postawiłem na Gawag, bo mają dużo pozytywnych opinii i przyznam szczerze - nie zawiodłem się! Dokładna, solidna i mobilna waga, polecam każdemu!

  Gabriela z Poznania

  Nie miałem pojęcia, jak dobre są wasze wagi platformowe. Ceny potrafią być bardzo kuszące, zwłaszcza biorąc pod uwagę jakość wykonania. Zainwestowałem w dwie takie wagi i używamy je w pięciu magazynach. Całe szczęście łatwo się je transportuje, zwłaszcza jak ma się odpowiedni sprzęt!