WAGA NAJAZDOWA WAGA ZAGŁĘBIONA WYPOSAŻENIE DODATKOWE

wagi samochodowe stalowo-betonowaWagi najazdowe produkowana przez firmę GAWAG posiadają pomost wyniesiony ponad powierzchnię gruntu. Wyniesienie ponad grunt wynosi od 32cm do 46cm, natomiast długość najazdu wynosi od 3 do 6 metrów. W zależności od wysokości wyniesienia wjazd odbywa się po najeździe stalowym lub betonowym.

Fundamenty wagi wykonywane są w sposób wykluczający użycie dźwigu do czyszczenia lub serwisowania. Zanieczyszczenia można usuwać przy pomocy myjki ciśnieniowej lub mechanicznie. Segmentowa konstrukcja pomostu ułatwia transport, serwis i czyszczenie.

Przy spełnieniu wymagań gruntowych można wykonać jako wagę nie podlegającą ustawie o prawie budowlanym.

Dodatkowo można zastosować barierki ochronne oraz uszczelkę profil T na dylatacji pomiędzy wagą a najazdem.

Wagi najazdowe – parametry techniczne

 

Opinie naszych klientów

Tymoteusz F. - BrodnicaNorbert G. - LublinMariusz U. - Toru

Zleciłem montaż i instalację wagi samochodowej najazdowej, ponieważ wiele dobrego słyszałem o takim rozwiązaniu. Pomost wagi jest trwały, dość szybko się czyści, nie widać na nim śladów zużycia, a testujemy go już od ponad 8 miesięcy. Wybraliśmy najazd betonowy a jego szerokość dostosowaliśmy do własnych potrzeb i nie było z tym najmniejszego problemu.

Waga samochodowa najazdowa stała się nieocenionym narzędziem przy naszym warsztacie samochodowym. Wybraliśmy najmniejszą wersję i jesteśmy z niej naprawdę zadowoleni. Dokładność pomiarów bez zarzutu, instalacja dość szybka i profesjonalna, najazd wygodny i praktyczny. Całość prezentuje się dobrze i co najważniejsze spełnia swoją rolę.

Wybór wagi pomiędzy najazdową a zagłębioną nie był prosty, ale ostatecznie padło na tę pierwszą, głównie ze względu na łagodny podjazd i łatwość w czyszczeniu. Przy naszej hali magazynowej mamy 3 takie wagi, a odznaczają się głównie dokładnością, bezawaryjnym działaniem i naprawdę solidną konstrukcją. GAWAG robi naprawdę dobrą robotę!