Legalizacja wag jest potwierdzeniem, które wydaje Urząd Miar. Najprościej rzecz ujmując: to potwierdzenie, że waga dokonuje pomiaru ciężaru danego towaru z dokładnością podaną na tabliczce znamionowej. To bardzo ważne, ponieważ nawet najdoskonalsza waga z czasem ulega zużyciu – to odbija się na jej dokładność. Większość branż nie może jednak pozwolić sobie nawet na najmniejsze uchybienia. Właśnie dlatego do naszej oferty wprowadziliśmy również legalizację wag.

GAWAG to marka, której można zaufać

Cieszymy się ogromnym zaufaniem naszych Klientów – potwierdzeniem jest rosnąca popularność naszych wag, a także fakt, że utrzymujemy stałą współpracę z największymi polskimi przedsiębiorcami. Również w kwestii legalizacji wag wyróżniamy się ogromną skutecznością. Przeprowadzamy tego typu usługę na prośbę Klienta, jednak oferujemy również samo wypożyczanie wzorców masy (tzw. odważników kalibracyjnych) niezbędnych do legalizacji i kalibracji. Posiadamy wzorce masy o nominałach:

  • 1000 kg – 29 sztuk odważników,
  • 500 kg – 6 sztuk odważników,
  • 25 kg – 1200 sztuk odważników.

Legalizacja wag na życzenie Klienta

Nasi specjaliści pozostają do stałej dyspozycji Klientów, przeprowadzając kalibrację oraz legalizację wag. Dzięki nim, praca największych przedsiębiorstw może odbywać się bezproblemowo. GAWAG to gwarancja skuteczności i najwyższej jakości – na tę opinię pracowaliśmy ostatnie 30 lat, zdobywając trudne do przecenienia doświadczenie.

Zapewniamy maksymalną dokładność. Nasze wzorce masy posiadają bowiem aktualne Świadectwa Wzorcowania, które znajdują się na oficjalnej liście wypożyczalni dużych wzorców masy Głównego Urzędu Miar. Marce GAWAG z pewnością możesz zaufać – tak, jak tysiące innych Klientów z całego kraju. W tej branży jesteśmy niekwestionowanymi liderami.