Jesteś przedsiębiorcą z Łodzi? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją na wagi samochodowe GAWAG

Jesteśmy również w Łodzi!

Firma GAWAG to jeden z czołowych producentów różnego rodzaju wag przemysłowych. Nasza oferta jednak nie ogranicza się do sprzedaży i dystrybucji wyprodukowanych artykułów. Zajmujemy się również serwisem, montażem i szeroko pojętą kompleksową obsługą wag samochodowych, ale też platformowych, paletowych i wielu innych. Do dyspozycji Klientów oddajemy również możliwość wypożyczenia wzorców masy o różnych nominałach oraz gwarancję jakości, która wynika z faktu, że współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami z branży.

Łódź jest domem dla wielu rozmaitych przedsiębiorstw, mniejszych i większych firm, które polegają na transporcie w celu generowania dochodów. Każdy samochód powinien być oczywiście przed wyruszeniem w trasę dokładnie zważony, a w tym pomogą nasze znakomite wagi samochodowe  w Łodzi. Nasze produkty od trzydziestu lat wykorzystywane są przez największe polskie marki, więc dlaczego Twoja miałaby nie skorzystać?

Najwyższa jakość i najnowsze technologie

Do naszych Klientów należą przedstawiciele najróżniejszych sfer ekonomicznych i branż, ponieważ w ofercie GAWAG znaleźć można wiele rozmaitych typów wag, nie tylko wagi samochodowe. Łódź to miasto pełne przedsiębiorstw i firm, którym nasze usługi są zwłaszcza potrzebne, dlatego sporą część asortymentu przerzucamy właśnie na tamtejszy rynek. Towary transportuje się masowo jednak nie tylko z Łodzi, ale w całym kraju. Odpowiednia kontrola i ważenie samochodów transportowych ułatwią Ci nasze wagi, ale to nie jedyna rzecz, jaką mamy do zaoferowania. Oferowane wagi samochodowe zbierają również wszelkie niezbędne dane na temat transportu.

Nasze indywidualne podejście do Klienta zapewnia nam elastyczność, a Tobie gwarancję, że w pakiecie z zakupioną waga otrzymujesz też kompleksową i profesjonalną obsługę. Staramy się budować długoterminowe relacje, dlatego oferujemy długie gwarancje nie tylko na wagi, ale i na podzespoły (odpowiednio 3 i 10 lat). Napisz do nas i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, podejmując współpracę z firmą GAWAG.

Piotrków Trybunalski i jego oferta regionalna jeśli chodzi o wagi samochodowe wciąż się rozrasta. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!