Wagi samochodowe Łódź

Jesteś przedsiębiorcą z Łodzi? Zachęcamy do zapoznania się z propozycją na wagi samochodowe GAWAG

Jesteśmy również w Łodzi!

Firma GAWAG to jeden z czołowych producentów różnego rodzaju wag przemysłowych. Nasza oferta jednak nie ogranicza się do sprzedaży i dystrybucji wyprodukowanych artykułów. Zajmujemy się również serwisem, montażem i szeroko pojętą kompleksową obsługą wag samochodowych, ale też platformowych, paletowych i wielu innych. Do dyspozycji Klientów oddajemy również możliwość wypożyczenia wzorców masy o różnych nominałach oraz gwarancję jakości, która wynika z faktu, że współpracujemy tylko z najlepszymi partnerami z branży.

Łódź jest domem dla wielu rozmaitych przedsiębiorstw, mniejszych i większych firm, które polegają na transporcie w celu generowania dochodów. Każdy samochód powinien być oczywiście przed wyruszeniem w trasę dokładnie zważony, a w tym pomogą nasze znakomite wagi samochodowe  w Łodzi. Nasze produkty od trzydziestu lat wykorzystywane są przez największe polskie marki, więc dlaczego Twoja miałaby nie skorzystać?

Najwyższa jakość i najnowsze technologie

Do naszych Klientów należą przedstawiciele najróżniejszych sfer ekonomicznych i branż, ponieważ w ofercie GAWAG znaleźć można wiele rozmaitych typów wag, nie tylko wagi samochodowe. Łódź to miasto pełne przedsiębiorstw i firm, którym nasze usługi są zwłaszcza potrzebne, dlatego sporą część asortymentu przerzucamy właśnie na tamtejszy rynek. Towary transportuje się masowo jednak nie tylko z Łodzi, ale w całym kraju. Odpowiednia kontrola i ważenie samochodów transportowych ułatwią Ci nasze wagi, ale to nie jedyna rzecz, jaką mamy do zaoferowania. Oferowane wagi samochodowe zbierają również wszelkie niezbędne dane na temat transportu.

Nasze indywidualne podejście do Klienta zapewnia nam elastyczność, a Tobie gwarancję, że w pakiecie z zakupioną waga otrzymujesz też kompleksową i profesjonalną obsługę. Staramy się budować długoterminowe relacje, dlatego oferujemy długie gwarancje nie tylko na wagi, ale i na podzespoły (odpowiednio 3 i 10 lat). Napisz do nas i przekonaj się, jak wiele możesz zyskać, podejmując współpracę z firmą GAWAG.

Zobacz ofertę GAWAG w innych miastach:

  Kamil z Łodzi

  Zdecydowanie, to solidne i niezawodne wagi samochodowe. Łódź nie widziała lepszych niż tych od GAWAG i nie ma w tym żadnej przesady. Gdzie nie pojadę na halę, to waga właśnie z GAWAG - i dobrze, bo chociaż nie trzeba się martwić co do jakości pomiaru.

  Jacek Mucha z Łodzi

  Jestem naprawdę zadowolony z tego jak sprawdza się moja nowa waga samochodowa. Łódź poleciła tę firmę, a ja na tym skorzystałem bardziej, niż mógłbym przypuszczać. Waga zagłębiona jest po prostu świetna. Przygotowanie fundamentów poszło sprawnie, a kilka testów wystarczyło, żeby stwierdzić, że wyniki są niesamowicie poprawne.

  Paweł z Łodzi

  Jeżeli chodzi o wagi samochodowe w Łodzi, to jesteście moim faworytem. Pomogliście mi już z trzema wagami, dzisiaj została oddana do użytku waga zagłębiona, którą zainstalowano przy wjeździe do magazynu. Precyzyjna robota, nie ma się do czego przyczepić, a to, w jaki sposób traktują swoich klientów to dodatkowy plus.