Wagi samochodowe Kielce

Wagi samochodowe to trudny rynek. Właśnie dlatego Kielce postawiły na wagi GAWAG

Kielce stawiają na wagi samochodowe GAWAG

Zdajemy sobie sprawę z indywidualnych wymagań Klientów, dlatego nasze zamówienia i każdą ofertę konsultujemy bezpośrednio z nimi – dzięki temu możemy w pełni dostosować ofertę do zmian zachodzących na rynku. Ponadto, posiadamy własną halę produkcyjną, dlatego możemy dostosować wyprodukowany sprzęt do specyfiki przeznaczenia, jakie zaplanował dla niego nasz Klient. Co jest sercem każdej wagi? To oczywiście najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie. Wszystko za sprawą samych przetworników wykonanych z nierdzewnej stali, która wytrzyma obciążenia, służąc Ci przez całe lata.

[su_heading size=”21″]Zadzwoń:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][/su_heading]

GAWAG dotarł z ofertą wag samochodowych aż do Kielc

Nie musisz nam ufać na słowo – jakość naszych wag potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie całej Unii Europejskiej. Jeśli chcesz stale rozwijać swoją firmę, usprawniając jej logistykę, postaw na sprawdzoną markę i wybierz wagi samochodowe GAWAG, których jakość i wytrzymałość nie zawiedzie Cię przez długie lata. To zasługa najwyższej klasy materiałów – przetworniki nacisku wykonane są z nierdzewnej stali, która wytrzymuje nawet największe obciążenia i umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Doskonale wiedzą o tym producenci z Kielc, którzy postawili na nasze wagi samochodowe najwyższej jakości.

Działamy od lat, zbierając cenne doświadczenie

Na rynku działamy od ponad 30 lat, zaopatrując w tym czasie niezliczoną ilość firm, od niedużych przedsiębiorstw, aż po największe polskie marki, takie jak LOT, czy KGHM. Sam widzisz, że posiadamy doświadczenie nieporównywalne z żadnym innym producentem na polskim rynku. Właśnie to umożliwia nam tworzenie niezwykle efektywnego sprzętu, w tym wag samochodowych, wag kolejowych, platformowych, paletowych, czy zbiornikowych. Wszystkie modele cechuje najwyższa jakość i trwałość, którą osiągamy poprzez zastosowanie najlepszych i najtrwalszych materiałów, w tym stali nierdzewnej, wytrzymującej ogromne obciążenia.

Zobacz naszą ofertę w innych miastach:

[opinie-klientow]

  Bartek Nowak z Kielc

  Dzisiaj trudno o dobre wagi samochodowe. Kielce byłyby w lesie, gdyby nie GAWAG, bo to jedyna firma, która jest w stanie zaoferować coś godnego uwagi. Ich wagi najazdowe i zagłębione są naprawdę dobre i wręcz nieporównywalnie lepsze od tego, co oferuje konkurencja.

  Marek z Kielc

  Muszę przyznać, że to naprawdę bardzo dobra waga samochodowa. Kielce to miasto, gdzie nie raz zamawiałem wagę dla moich Klientów, ale chyba z tą było najmniej problemów. Wszystko poszło sprawnie, a waga wyszła naprawdę bardzo dobrze.

  Julia Świątek z Kielc

  Chciałem zamówić wagi samochodowe w Kielcach, jednak trudno było mi znaleźć firmę, która zrobi dla mnie wagę ze specjalnymi wzmocnieniami na całej powierzchni. W GAWAG nie było takiego problemu. Dziękuję!