Wagi samochodowe Ostrowiec Świętokrzyski

Wagi samochodowe – Ostrowiec Świętokrzyski. Oferta Firmy GAWAG dostępna już w całej Polsce

Dlaczego warto wybrać GAWAG?

 1. Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w produkcji, serwisowaniu i sprzedaży wszelkiego rodzaju wag przemysłowych – w tym wag samochodowych. Ostrowiec Świętokrzyski teraz również znajduje się w zasięgu naszych usług!
 2. Posiadamy znakomite referencje i setki opinii zadowolonych Klientów. Słyniemy z budowania długotrwałych relacji i produktów najwyższej jakości, dlatego konsumenci tak chętnie do nas wracają.
 3. Własna hala produkcyjna i wykwalifikowana kadra pozwalają nam na swobodne personalizowanie zamówień w taki sposób, aby w stu procentach spełniały wymagania indywidualne każdego zleceniodawcy.
 4. Oferujemy długie okresy gwarancyjne na wszystkie produkty, jakie wychodzą z naszej fabryki. W przypadku kompletnych wag są to trzy lata, w przypadku podzespołów – dziesięć.
 5. Nie tylko zdołaliśmy utrzymać się na niezwykle konkurencyjnym rynku, ale także cały czas pniemy się do góry. Oprócz lokalnych przedsiębiorców współpracujemy również z największymi markami, takimi jak Zott czy Polpharma.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe GAWAG podniosą jakość transportu

Koniec z problemami z kontrolą czy niewłaściwie przygotowanymi transportami. Za sprawą precyzyjnych pomiarów naszych urządzeń zdobędziesz absolutną pewność, że wszystko jest w porządku. Posiadamy certyfikat ISO i wszystkie niezbędne na terenie Unii Europejskiej przyzwolenia, a wśród listy Partnerów Autoryzowanych firmy GAWAG znajdziesz tylko wiodących producentów z Europy.

Ostrowiec Świętokrzyski to ośrodek przemysłu hutniczego, dlatego przez to miasto i jego okolice przewija się wiele transportów. W takich miejscach zwłaszcza potrzebne są wagi samochodowe, które pozwolą precyzyjnie określić wagę towaru. Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i wahasz się przy wyborze właściwego producenta, zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełnym przekrojem naszej oferty na stronie internetowej. Dołącz do najlepszych – postaw na GAWAG, a na pewno nie pożałujesz!

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  dominik walczak z Ostrowca Świętokrzyskiego

  Zamówione przeze mnie wagi samochodowe (Ostrowiec Świętokrzyski) spełniły moje oczekiwania. Poprzednie nie były tak nowoczesne i mały swoje lata. Wymagały już modernizacji lub wymiany. My zdecydowaliśmy się na całkowitą wymianę i była to dobra decyzja. Pracownicy od razu zauważyli różnicę między analogowymi a cyfrowymi przetwornikami

  Maria Jankowska z Ostrowca Świętokrzyskiego

  Potrzebna mi była solidna i niezawodna waga samochodowa. Ostrowiec Świętokrzyski to miasto, w którym szukałam odpowiedniej firmy i znalazłam właśnie Gawag. Zdecydowałam się na wagę samochodową u Was i cieszę się, że podjęłam właśnie taki wybór.

  Mikołaj z Ostrowca Świętokrzyskiego

  Tutaj kupiłem najlepsze wagi samochodowe w Ostrowcu Świętokrzyskim, a może i w całej Polsce. Z tą firmą współpracuje mi się wzorowo, prace zawsze idą sprawnie, wszystkie terminy są dotrzymywane, a same wagi dają naprawdę dokładne pomiary. Jestem naprawdę zadowolony z GAWAG, zwłaszcza że w przeszłości miałem wiele przygód z wagami innych producentów - w większości przypadków były to straszne wtopy.