Wagi samochodowe – Ostrowiec Świętokrzyski. Oferta Firmy GAWAG dostępna już w całej Polsce

Dlaczego warto wybrać GAWAG?

  1. Od ponad trzydziestu lat specjalizujemy się w produkcji, serwisowaniu i sprzedaży wszelkiego rodzaju wag przemysłowych – w tym wag samochodowych. Ostrowiec Świętokrzyski teraz również znajduje się w zasięgu naszych usług!
  2. Posiadamy znakomite referencje i setki opinii zadowolonych Klientów. Słyniemy z budowania długotrwałych relacji i produktów najwyższej jakości, dlatego konsumenci tak chętnie do nas wracają.
  3. Własna hala produkcyjna i wykwalifikowana kadra pozwalają nam na swobodne personalizowanie zamówień w taki sposób, aby w stu procentach spełniały wymagania indywidualne każdego zleceniodawcy.
  4. Oferujemy długie okresy gwarancyjne na wszystkie produkty, jakie wychodzą z naszej fabryki. W przypadku kompletnych wag są to trzy lata, w przypadku podzespołów – dziesięć.
  5. Nie tylko zdołaliśmy utrzymać się na niezwykle konkurencyjnym rynku, ale także cały czas pniemy się do góry. Oprócz lokalnych przedsiębiorców współpracujemy również z największymi markami, takimi jak Zott czy Polpharma.

Więcej informacji:

Wagi samochodowe GAWAG podniosą jakość transportu

Koniec z problemami z kontrolą czy niewłaściwie przygotowanymi transportami. Za sprawą precyzyjnych pomiarów naszych urządzeń zdobędziesz absolutną pewność, że wszystko jest w porządku. Posiadamy certyfikat ISO i wszystkie niezbędne na terenie Unii Europejskiej przyzwolenia, a wśród listy Partnerów Autoryzowanych firmy GAWAG znajdziesz tylko wiodących producentów z Europy.

Ostrowiec Świętokrzyski to ośrodek przemysłu hutniczego, dlatego przez to miasto i jego okolice przewija się wiele transportów. W takich miejscach zwłaszcza potrzebne są wagi samochodowe, które pozwolą precyzyjnie określić wagę towaru. Jeżeli jesteś przedsiębiorcom i wahasz się przy wyborze właściwego producenta, zachęcamy gorąco do zapoznania się z pełnym przekrojem naszej oferty na stronie internetowej. Dołącz do najlepszych – postaw na GAWAG, a na pewno nie pożałujesz!