Wagi samochodowe Słupsk

GAWAG produkuje najlepsze wagi samochodowe. Słupsk to miasto do którego eksportujemy wiele z nich

Wagi samochodowe znajdują swoich odbiorców w Słupsku

Słupsk to ważny szlak transportowy dla całego pomorza. To właśnie przez to miasto przejeżdżają transporty największych polskich firm. Jednak odpowiednio sprawna logistyka jest niemożliwa bez odpowiednich systemów ważących, które dostarczą szczegółowych informacji o danym transporcie. Przewóz towarów, również w naszym kraju kontrolowany jest przez szereg regulacji prawnych, dotyczących m.in. limitów wagowych, których nie przestrzeganie jest surowo karane. Mamy to na uwadze, dlatego nasze wagi posiadają najdokładniejsze czujniki pomiarowe, w tym najnowocześniejsze cyfrowe lub analogowe przetworniki nacisku firmy Mettler-Toledo, zapewniające długie i efektywne działanie.

[su_heading size=”21″]Zadzwoń:[su_button url=”tel:+48774156206″ background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]77 415 62 06[/su_button][/su_heading]

GAWAG to zaufana marka

GAWAG już od 30 lat jest wiodącym producentem wag samochodowych, wag kolejowych, wag pomostowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. Nasze bogate doświadczenie zaowocowało współpracą z największymi polskimi markami, w tym m.in. z KGHM, LOT, czy ZOTT. Zasłynęliśmy przy tym najwyższej jakości sprzętem, który sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach przemysłowych. Co jeszcze nas wyróżnia na rynku? Przede wszystkim to, że wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Zajmujemy się także wypożyczaniem wzorców masy o nominałach: 1000, 500, 25kg.

Dostarczamy wagi samochodowe do Słupska

Sprawny przewóz towarów uzależniony jest od wykorzystania najwyższej klasy sprzętu. Właśnie taki oferuje GAWAG – nasze wagi dostarczają wszelkich niezbędnych danych na temat transportu, usprawniając działanie każdej firmy. Wybierając GAWAG stawiasz na sprawdzoną markę, o konsekwentnie wypracowanej renomie. Dzięki nam będziesz mógł bez problemu spełnić wszystkie regulacje prawne, które kontrolują rynek przewozu towarów w naszym kraju – zwłaszcza restrykcyjne przepisy wagowe. Postaw na 30 lat doświadczenia.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  Emilia ze Słupska

  GAWAG zaoferował mi topowe wagi samochodowe. Słupsk jeszcze takich nie widział. Przy hali mamy już wagę zagłębioną, a do magazynu dodano wagę najazdową. Konstrukcja jest stalowo-betonowa i w obydwu przypadkach nie mam żadnych zastrzeżeń. To jedyna sensowna oferta, zwłaszcza w Słupsku.

  Patryk Śliwiński ze Słupska

  Każdy, kto siedzi w branży przemysłowej wie, jak ważna jest dokładna waga samochodowa. Słupsk ma ten przywilej, że może korzystać z usług Gawagu, a to już coś. Sam złego słowa nie powiem o tej firmie, zrealizowali dla mnie zamówienie na kilka wag najazdowych i każda jest po prostu niezawodna.

  jarosław bednarek ze Słupska

  Już kilka lat temu trafiłem na GAWAG i ich wagi samochodowe. W Słupsku byłem co prawda jedynie przejazdem, musiałem mieć tam mały postój na rozładunek, ale wszystko przebiegło bez najmniejszych opóźnień. Sprzęt działał prawidłowo a i widać, że był profesjonalnie zamontowany.