Wagi samochodowe Opole

Opole to istotny szlak handlowy. Wagi samochodowe Gawag z pewnością zainteresują tamtejszych przedsiębiorców!

Wagi samochodowe Gawag odgrywają istotną rolę w każdym przedsiębiorstwie handlowym

Opole leży w pobliżu najdłuższej trasy europejskiej, E40, w związku z czym jest bardzo istotnym punktem na mapie dla każdego przedsiębiorstwa handlowego. W takich lokacjach wagi samochodowe mają jeszcze większe znaczenie, ponieważ dzięki nim właściciele firm mają pewność, że ich transporty spełniają wszelkie normy i wymagania prawne. Ponadto, oferowane przez Gawag urządzenia dostarczają wszelkich niezbędnych danych.

Nie musisz martwić się o dostępność naszych wag samochodowych w Opolu. Posiadamy własną halę produkcyjną i oprócz produkcji różnego typu wag, jak na przykład:

 • pomostowe kolejowe,
 • platformowe i paletowe,
 • przenośne samochodowe,

zajmujemy się również montowaniem układów pomiarowych. Wieloletnia współpraca z firmą Mettler-Toledo sprawia, że mamy absolutną pewność co do jakości oferowanego asortymentu.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Wagi samochodowe Gawag w Opolu – postaw na markę, którą doceniły setki Klientów

Nasze referencje i opinie dotychczasowych Klientów oraz partnerów mówią same za siebie. Oprócz mniejszych, lokalnych przedsiębiorców, zaufało nam także mnóstwo powszechnie rozpoznawalnych marek, jak Lot, Zott czy Polpharma. Trzydziestoletnie doświadczenie przekłada się na doskonałą znajomość branży, co z kolei daje nam możliwość personalizacji projektów i dopasowania świadczonych usług do indywidualnych wymagań Klientów.

Możemy pochwalić się licznymi certyfikatami i pozwoleniami respektowanymi w całej Unii Europejskiej. Stanowi to dla Ciebie gwarancję najwyższej jakości i bezpieczeństwa. Wagi samochodowe Gawag należą do jednych z najlepszych na rynku! Szczycimy się stuprocentową liczbą pozytywnych opinii dotychczasowych Klientów. Nasze produkty spotkać można w całej Polsce, nie tylko w Opolu. Wagi samochodowe z najwyższej możliwej półki? Zapoznaj się z ofertą Gawag – nawiązujemy współprace na długie lata!

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  Karol Kołodziej z Opola

  Zawsze imponuje mi, kiedy firma realizuje zamówienia na czas, bez żadnych wtop. Na GAWAG można polegać, jak na nikim innym, produkują najlepsze wagi samochodowe. Opole nie ma dla nich konkurencji, ten profesjonalizm czuć na każdym roku.

  Aleksandra Nowak z Opola

  Wysoka jakość i pełne zaangażowanie! Bardzo dobrej jakości waga samochodowa. Opole zawsze wybiera Gawag! To znane wszystkim mierniki Mettler Toledo i technologie, które są niezawodne w branży

  Podgórny z Opola

  Kiedy zamawiałem wagi samochodowe w Opolu, zależało mi na długoletniej gwarancji. Waga samochodowa to naprawdę spora inwestycja, dlatego chciałem mieć pewność, że będzie sprawna przez wiele lat. W GAWAG dostałem wagę z 10 letnią gwarancją