Wagi samochodowe Częstochowa

Wagi samochodowe GAWAG pojawiają się również w Częstochowie. Podbijamy krajowy rynek!

Częstochowa – wagi samochodowe z oferty GAWAG zdobywają uznanie przedsiębiorców

Co sprawia, że Klienci tak chętnie korzystają z naszych usług? Zapewne istotnym czynnikiem jest tu doświadczenie, jakim pochwalić się może firma GAWAG. Działamy na rynku już ponad trzydzieści lat i oferujemy profesjonalne wsparcie fachową wiedzą nie tylko przez cały okres realizacji zamówienia, ale również po jego zakończeniu. Wykwalifikowana kadra pomoże dopasować każdy projekt do indywidualnych wymagań Klienta, a posiadanie własnej hali produkcyjnej pozwala nam na kończenie prac w możliwie najkrótszym terminie.

 

Więcej informacji:

Na przestrzeni lat wyprodukowaliśmy prawie 1000 wag samochodowych, a z naszych usług korzystają między innymi przedsiębiorcy z Częstochowy. Stale poprawiamy swoją jakość i podążamy za najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi, aby nasi Klienci otrzymywali tylko produkty z najwyższej półki. Oferujemy również błyskawiczny i skuteczny serwis, a wagi samochodowe objęte są trzyletnią gwarancją.

Najczęściej zadawane pytania

 1. Czy firma GAWAG posiada certyfikat ISO?

Tak. Oprócz tego dysponujemy wszelkimi niezbędnymi na terenie Unii Europejskiej pozwoleniami i dopuszczeniami. Ponadto, naszym autoryzowanym partnerem jest Mettler-Toledo – jeden z wiodących producentów elektroniki stosowanej przy produkcji systemów ważących.

 1. Czy w ofercie GAWAG znajdę inne produkty, niż tylko wagi samochodowe?

Jak najbardziej! Zajmujemy się produkcją między innymi wag kolejowych, paletowych czy zbiornikowych. Pełny przekrój oferty znaleźć można na naszej stronie internetowej.

 1. Z kim współpracuje firma GAWAG i jakie posiadacie referencje?

Pełną listę firm, które zaufały usługom firmy GAWAG znaleźć można na naszej stronie w zakładce „Nasi Klienci”. Do największych i najbardziej rozpoznawalnych należą:

 • Zott,
 • Lot,
 • Łowicz,

Każdy Klient jest dla nas ważny, dlatego do wszystkich zamówień podchodzimy z równym zapałem i zaangażowaniem. Cenimy sobie długotrwałe relacje oparte na wzajemnym zaufaniu.

Zobacz ofertę w innych miastach:

  Natalia Wójcik z Częstochowy

  Z czystym sumieniem mogę polecić te wagi samochodowe. Częstochowa po raz kolejny stanęła na wysokości zadania, bo na zapytanie o taką firmę, polecono mi właśnie GAWAG. Sama konstrukcja jest stalowo-betonowa, pracuje się z tym naprawdę wygodnie.

  Igor.P z Częstochowy

  Wczoraj do użytku została oddana moja nowa waga samochodowa. Częstochowa powinna polegać tylko na GAWAG, tylko ta firma wywiązała się na czas ze wszystkimi terminami, za co jestem im bardzo wdzięczny. Waga zagłębiona jest nie tylko dokładna, ale ma też głębokie fundamenty.

  Zygmont.p z Częstochowy

  Wszystkie solidne wagi samochodowe w Częstochowie wychodzą od GAWAG-u. To naprawdę solidna firma, wagi najazdowe, które powstały przy magazynach i halach są po prostu niezawodne i to niezależnie od warunków.