Wagi samochodowe Sosnowiec

Wagi samochodowe – przedsiębiorcy z Sosnowca wybrali ofertę GAWAG. Dołącz do grona zadowolonych Klientów

Na jakie wagi samochodowe postawić? Sosnowiec już wybrał swojego faworyta!

Wagi samochodowe to poważna i kosztowna inwestycja, którą oczywiście należy dokładnie przemyśleć. Dla przedsiębiorców z Sosnowca mamy dobre wieści – oferta GAWAG trafia na tamtejszy rynek. Otwieramy się na ogólnopolski rynek i trafiamy do coraz większej ilości miast. Zachęcamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą!

Co wyróżnia naszą ofertę na tle konkurencji? Firma GAWAG to ponad trzydzieści lat zbierania doświadczeń i udoskonalania procesu produkcji. Posiadamy własną halę i szereg wykwalifikowanych specjalistów, dzięki czemu bez trudu dokonamy zmian i poprawek w każdym projekcie tak, aby spełniał on indywidualne potrzeby Klienta. Nie stanowi to dla nas wyzwania, ponieważ zajmujemy się tym od dawna. Firma GAWAG może pochwalić się wyprodukowaniem niemal 1000 wag samochodowych na przestrzeni lat, a teraz z naszej oferty mogą skorzystać także przedsiębiorcy z Sosnowca.

[su_heading size=”21″]Więcej informacji:[su_button url=”https://gawag.pl/wagi-samochodowe/” background=”#4c4d8e” size=”15″ center=”yes”]Wagi samochodowe[/su_button][/su_heading]

Dlaczego warto postawić na polską markę GAWAG?

Lokalny patriotyzm to jedno, ale chęć posiadania najwyższej jakości produktu nigdy nie powinna być drugoplanową potrzebą. Dlatego właśnie dbamy o relacje z Klientami i opieramy je na wzajemnym zrozumieniu i zaufaniu. Jakie korzyści płyną ze skorzystania z usług firmy GAWAG?

 1. Posiadamy wszelkie niezbędne pozwolenia i dopuszczenia, certyfikat ISO i liczne autoryzacje. Nie musisz obawiać się o to, że kontrole Twoich transportów zakończą się wlepieniem grzywny.
 2. Pozostajemy w kontakcie ze zleceniodawcą przez cały proces produkcyjny. Przyjmujemy wytyczne dotyczące projektów i na bieżąco wprowadzamy poprawki tak, aby końcowy projekt spełniał wszystkie oczekiwania zamawiającego.
 3. Trzyletnia gwarancja na każdą wyprodukowaną wagę i aż dziesięć lat zabezpieczenia w przypadku podzespołów – oprócz tego prowadzimy również serwis. Cenimy długotrwałe relacje i każdego Klienta chcemy móc nazwać „stałym”, dlatego oferujemy najwyższej jakości usługi.
 4. Zaufały nam już setki Klientów – od dużych, znanych marek, przez średnich biznesmenów z branży transportowej, aż po najmniejsze, lokalne przedsiębiorstwa.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  Zbyszek J. z Sosnowca

  Bardzo precyzyjne wagi samochodowe. Sosnowiec to drugie miasto, w którym skorzystałem z usług GAWAG i po raz kolejny wszystko poszło naprawdę sprawnie. Tym razem chodziło o wagę zagłębioną, która jest wbudowana na poziomie samej jezdni. Nie było z tym żadnego problemu, a waga jest dokładna i niezawodna.

  Paweł.i z Sosnowca

  Wyjątkowa waga samochodowa. Sosnowiec co prawda wychwalał Gawag, ale nie sądziłem, że wyjdzie aż tak dobrze. Teren przy magazynie jest raczej trudny, ale mimo to udało się stworzyć wagę zagłębioną o głębokim fundamencie, która jest nie tylko bardzo dokładna, ale też niezawodna - niezależnie od warunków.

  Kamil.z z Sosnowca

  Jeżeli chodzi o wagi samochodowe w Sosnowcu, to korzystałem tylko z usług Gawag. Nie czułem potrzeby, żeby zmieniać wykonawcę, bo wagi od tej firmy zawsze dają radę. Nasza firma postawiła na trzy wagi najazdowe i do żadnej z nich nie mamy zastrzeżeń czy uwag.