Wagi samochodowe Gliwice. Produkty GAWAG przebojem podbijają krajowy rynek

Gliwice wybrały wagi samochodowe GAWAG. Dołącz do najlepszych!

Kiedy mówimy, że należymy do europejskiej czołówki producentów wag samochodowych, to nie żartujemy. Mamy do pokazania znacznie więcej, niż tylko same przechwałki. Współpracujemy z największymi markami w Polsce, takimi jak na przykład LOT czy Mieszko. Nasza oferta jednak kierowana jest głównie do lokalnych, średnich i małych przedsiębiorców. Wagi samochodowe GAWAG dostępne są teraz również w Gliwicach!

Jeżeli masz wątpliwości co do wyboru producenta wag dla swojej firmy, to jest to całkiem zrozumiałe. To spory wydatek, który obciąża budżet większości przedsiębiorstw, dlatego należy go dokładnie przeanalizować. Dlaczego warto postawić na GAWAG?

Więcej informacji:

Posiadamy trzydziestoletnie doświadczenie potwierdzone setkami pozytywnych opinii i referencji. Na przestrzeni lat do naszego zespołu dołączyło wielu wykwalifikowanych ekspertów; zdobyliśmy również wiele akceptowanych na terenie Unii Europejskiej certyfikatów i pozwoleń. Nie wierzysz? Odwiedź stronę internetową firmy GAWAG i przekonaj się sam – wybierając naszą ofertę stawiasz na sprawdzoną markę!

Najwyższa jakość i wieloletnia gwarancja? Wagi samochodowe GAWAG – Gliwice i okolice

Klienci, którzy do nas trafiają, często mają bardzo sprecyzowane wymagania. Nie stanowi to jednak problemu dla specjalistów z firmy GAWAG – posiadamy własną halę produkcyjną i oferujemy bezustanną współpracę w trakcie realizacji zlecenia, więc wszelkie poprawki i zmiany konsultujemy na bieżąco. Indywidualne podejście zaskarbiło nam zaufanie i sympatię wielu Klientów na przestrzeni lat, ale tym, z czego jesteśmy najbardziej znani, jest jakość produktów końcowych.

Wszystkie produkowane przez firmę GAWAG wagi samochodowe trafiające do Gliwic objęte są trzyletnim okresem gwarancyjnym. Podzespoły z kolei posiadają zabezpieczenie na dziesięć lat. Naszym partnerem autoryzowanym jest Mettler-Toledo – jeden z czołowych producentów cyfrowych i analogowych przetworników nacisku. Przekłada się to nie tylko na niezawodność, ale również wieloletnią sprawność oferowanych produktów. Dołącz do szerokiego grona zadowolonych Klientów GAWAG już dziś i przekonaj się, jak wygląda współpraca z najlepszymi.

Nasze doświadczenie w liczbach

Po ponad trzydziestu latach na rynku możemy pochwalić się rewelacyjnymi liczbami. Wyprodukowaliśmy w tym czasie:

  • prawie 1000 wag samochodowych dla Klientów z całego kraju,
  • ponad 80 wag kolejowych, które do tej pory bronią się pod względem technologii,
  • niemal dwa i pół tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych.

W dodatku dokonaliśmy ponad 7000 legalizacji na terenie całej Polski.