Wagi samochodowe Police

Przedsiębiorcy z Polic postawili na wagi samochodowe GAWAG. Sprawdź dlaczego!

Dlaczego warto wybrać wagi samochodowe GAWAG? Właściciele firm z Polic znają odpowiedź

Wagi samochodowe to zdecydowanie inwestycja, która wymaga dokładnego przemyślenia i porównania dostępnych ofert. Przedsiębiorcy z Polic zaufali firmie GAWAG, ponieważ to obiektywnie najbardziej korzystna propozycja na rynku. Stale poszerzamy zakres naszej działalności, zarówno pod względem różnorodności usług, jak i zasięgu, w związku z czym stawiamy na długoterminowe relacje z Klientami.

Co sprawia, że warto wybrać akurat GAWAG? Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w prowadzeniu firmy produkującej systemy ważenia, które pozwala nam na dopracowanie naszej oferty tak, aby pasowała nie tylko dużym, ale i tym mniejszym przedsiębiorcom. Dysponujemy dostępem do własnej hali produkcyjnej, dzięki czemu bez trudu możemy wprowadzać zmiany i spersonalizować każde zamówienie tak, aby indywidualne wymagania Klientów zostały spełnione. To tylko jeden z wielu mocnych punktów, które dają nam przewagę nad konkurencją.

Co warto wiedzieć o naszej firmie?

Po pierwsze, współpracujemy z najlepszymi producentami elektroniki w branży, między innymi firmą Mettler-Toledo. W połączeniu z kontrolą nad jakością końcowego produktu z racji posiadania własnej hali produkcyjnej, daje nam to pewność, że Klienci GAWAG z Polic otrzymują wagi samochodowe światowej klasy. Trzyletnia gwarancja na wszystkie wyprodukowane przez nas systemy ważące to z kolei zabezpieczenie na długi czas. Czy to wszystkie korzyści, jakie czerpać można ze współpracy z nami? Oczywiście, że nie, ponieważ mamy do zaoferowania znacznie więcej.

 1. Dysponujemy licznymi certyfikatami, które są zgodne z prawem drogowym i transportowym na terenie całej Unii Europejskiej.
 2. Utrzymujemy kontakt z Klientami przez cały czas realizacji zamówienia i służymy technicznym wsparciem po jego zakończeniu.
 3. Stawiamy na długotrwałe relacje, respektujemy gwarancję i oferujemy atrakcyjne oferty dla stałych Klientów.
 4. Możemy poszczycić się setkami pozytywnych opinii i współpracą z markami znanymi nie tylko w Polsce, ale i całej Europie.

Zobacz naszą ofertę w innych lokalizacjach:

[opinie-klientow]

  Olszewski z Polic

  Jeżeli komuś zależy na precyzji, to polecam właśnie te wagi samochodowe. Police mogą w pełni ufać wynikom, które wyświetlają te wagi. Razem z chłopakami testowaliśmy wagę przy magazynie na różne sposoby. Wyniki po prostu mega satysfakcjonujące.

  Lena Wieczorek z Polic

  Uwielbiam to, jak precyzyjna jest nasza nowa waga samochodowa. Police mogą w pełni zaufać wykonawcom z GAWAG-u. Fundamenty są przygotowywane na miejscu i wszystko jest po prostu bardzo solidne. Prace były zakończone przed terminem, a sam proces nie był w żaden sposób uciążliwy. Z czystym sumieniem polecam GAWAG każdemu, kto myśli o wadze samochodowej.

  Klara Markowska z Polic

  Ogromnie się cieszę, że trafiłam na wasze wagi samochodowe w Policach. Bardzo dokładny pomiar, szybki odczyt danych, rzetelne podejście i super kontakt z klientem. Śmiało będę Was polecać wszystkim znajomym!