Naprawa wag platformowych

Naprawa wag platformowych. Działamy precyzyjnie i skutecznie

Naprawa wag platformowych nie stanowi dla nas problemu. Sprzęt, który sami oferujemy to najwyższej jakości podzespoły, nowoczesne systemy pomiarowe oraz przemyślane i solidne konstrukcje. Dobrą organizację pracy umożliwia nam doskonale przeszkolona kadra pracownicza oraz ogromne zaplecze sprzętowe. Twój sprzęt uległ awarii? Zgłoś się do GAWAG. Przeprowadzamy szybką, skuteczną i precyzyjną diagnozę. Po niej natychmiast usuwamy usterkę, przywracając sprzęt do pełnej sprawności. Dzięki temu przestoje w pracy są minimalnie krótkie – a co za tym idzie, tracisz mniej pieniędzy.

 

 

naprawa wag platformowych naprawa wagi platformowej wagi platformowe naprawa

 

Współpraca z nami się opłaca

Współpraca z nami nie kończy się w momencie oddania sprzętu z powrotem do Klienta. Służymy również fachowym doradztwem, okresowym przeglądem stanu technicznego, serwisem sprzętu współpracującego z wagami, dostawą urządzeń, podzespołów, oraz części zamiennych. Współpracujemy przy tym z renomowanymi dostawcami podzespołów wyposażenia elektronicznego. Jesteśmy jedną z trzech firm w Polsce, która może pochwalić się byciem Autoryzowanym Partnerem marki Mettler Toledo – uznanemu na całym świecie producentowi podzespołów elektronicznych do wag platformowych.

Naprawa wag platformowych we wszystkich rozmiarach

Najczęściej spotykanymi rozmiarami wag platformowych są: 100cm x 100cm, 120cm x 120cm, 150cm x 150cm, ale w GAWAG podejmujemy się również niestandardowych zleceń. Posiadamy odpowiednie zaplecze sprzętowe, które nam to umożliwia. Co ważne, naprawa wag platformowych to nie koniec naszej pracy. Po wykonaniu zlecenia podejmujemy się również ponownej legalizacji urządzenia. Dzięki temu waga może natychmiast zostać dopuszczona do dalszej pracy, co w przemyśle jest bardzo ważne. Jedyne co musisz zrobić to skontaktować się z nami. Nasi specjaliści przyjmą zgłoszenie i natychmiast zabiorą się do pracy, najpierw precyzyjnie diagnozując problem, a następnie dokonując właściwej naprawy wag platformowych.

    Miłosz z Krakowa

    Solidna i sprawna naprawa wag platformowych. Pierwszy raz oddawałem wagę w ręce specjalistów z Gawag i pewnie nie ostatni (chociaż mam nadzieję, że szybko nie trzeba będzie nic naprawiać).