Naprawa wag samochodowych

Naprawa wag samochodowych. Jesteśmy specjalistami w tej dziedzinie

GAWAG funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od ponad 30 lat, zdobywając w tym czasie ogromne doświadczenie oraz szeroką bazę Klientów. W tym czasie stale rozwijaliśmy nasz sprzęt, kadrę pracowniczą oraz zakres usług. Dlatego dzisiaj możemy zaoferować również naprawę wag samochodowych. Zdajemy sobie doskonale sprawę, że to kosztowny sprzęt, który z założenia jest inwestycją na długie lata. Warto zatem mieć możliwość naprawy u producenta, który rynek zna od podszewki.


wagi samochodowe naprawa naprawa wagi samochodowej naprawa wag samochodowych

Działamy szybko, sprawnie i skutecznie

Naprawa wag samochodowych w GAWAG przeprowadzana jest przez zespół najlepszych specjalistów w tej dziedzinie. Stawiając na uznaną markę, masz pewność, że całość zostanie przeprowadzona w zgodzie z najwyższymi standardami, a przy pracy użyty zostanie najlepszy, profesjonalny sprzęt do kalibracji, czy naprawy podzespołów. Jako bezpośredni producent udzielamy na nasze wagi samochodowe aż 3-letniej gwarancji (w przypadku podzespołów wzrasta do 10 lat). W tym czasie nie powinieneś zauważyć żadnych nieprawidłowości w pracy wagi, gdyby jednak coś się działo, naprawa zostanie przeprowadzona szybko, sprawnie i co najważniejsze – skutecznie.

Naprawa wag samochodowych od GAWAG

Dzięki odpowiedniemu sprzętowi oraz wysoce wykwalifikowanej kadrze, diagnostyka sprzętu przeprowadzana jest szybko i dokładnie. Po wykryciu usterki natychmiast ją usuwamy, przywracając wagę do pełnej sprawności. Dzięki temu naprawa wag samochodowych nie niesie ze sobą tak dużych kosztów z Twojej strony, a wyłączenie sprzętu z pracy jest maksymalnie krótkie. Pozwoli Ci to zredukować straty do absolutnego minimum. Współpracujemy również z renomowanymi dostawcami podzespołów wyposażenia elektronicznego, m.in. z uznaną na całym świecie marką Mettler Toledo. Dzięki temu nie mamy najmniejszego problemu z dobraniem odpowiednich części, czy z ich wymianą.