Serwis wag samochodowych Katowice

Serwis wag samochodowych Katowice. Wspieramy polskie firmy

Przez ponad 30 lat obecności na rynku, zdążyliśmy sobie wyrobić opinię niezawodnej marki. Co nas wyróżnia? Wszechstronna obsługa, szybkie działanie oraz traktowanie każdego zlecenia z tym samym, najwyższym priorytetem. Serwis wag samochodowych Katowice to jeden z przykładów naszej bogatej i stale poszerzanej oferty. Uwzględniam również profesjonalne serwisowanie zakupionych u nas urządzeń. Sprzęt poddawany regularnym i fachowym przeglądom będzie Ci służyć dłużej, wydajniej, a co za tym idzie, nie narazisz się na dodatkowe koszty związane z jego wymianą. Takie podejście opłaca się o wiele bardziej.

Zakres świadczonych przez nas usług

W GAWAG świadczymy kompleksową usługę z zakresu serwisu wag samochodowych. Katowice nie jest oczywiście jedynym miastem, do którego docieramy. Nasz zespół specjalistów dojeżdża na miejsce zawsze z własnym sprzętem, wykorzystywanym do diagnozy i natychmiastowego usuwania potencjalnych usterek. W zakres naszych usług wchodzi m.in.:

naprawa wag,
przegląd wag,
montaż i uruchomienie urządzenia,
konserwacja wag,
serwisów sprzętu współpracującego z wagą.

Pamiętaj, że w razie jakiegokolwiek problemu, dotrzemy na miejsce we wcześniej umówionym, dogodnym dla Ciebie terminie. Pozwoli Ci to na zminimalizowanie zastojów w pracy sprzętu, nie powodując strat w produkcji.

Serwis wag samochodowych Katowice. Działamy natychmiast

Oczywiście w zakres naszych usług wchodzi także legalizacja sprzętu po wcześniejszej kontroli, czy naprawach. Wystawimy odpowiednie certyfikaty, dopuszczając wagi do dalszej pracy zgodnie z obowiązującymi przepisami. Nasze doświadczenie? Ponad 30 lat na rynku i ponad 7000 wykonanych legalizacji. GAWAG to matka z tradycjami, której warto zaufać. Gwarancją dla Ciebie są tysiące pozytywnych opinii firm, które z nami współpracowały.