Serwis wag samochodowych Śląsk

Serwis wag samochodowych Śląsk. Możesz na nas liczyć

Oferowane przez GAWAG wagi samochodowe nie przypominają sprzętu, który święcił tryumfy przed kilkunastoma laty. Dziś to zwarte i wyjątkowo dokładne źródło danych dla szczegółowej rejestracji surowców i wytworzonych produktów transportowanych z terenu danego zakładu przemysłowego. Zwłaszcza że nasze wagi wspierają zestawy najnowocześniejszych cyfrowych lub analogowych przetworników nacisku firmy Mettler Toledo. Przetworniki nacisku, wykonane z nierdzewnej stali, generują sygnały wyjściowe w postaci cyfrowej, co zapewnia zwarty strumień transmisji danych i eliminuje kłopoty nieuchronnie związane z przesyłaniem sygnałów analogowych.

 

 


wagi samochodowe Śląsk serwis serwis wagi samochodowe Śląsk serwis wag samochodowych Śląsk

 

Dlaczego o tym wszystkim wspominamy?

Nasz sprzęt, choć wyjątkowo trwały, wymaga odpowiedniej konserwacji. Dzięki temu będzie mógł służyć w Twojej firmie o wiele dłużej. Dlatego w GAWAG oferujemy kompleksowy serwis wag samochodowych Śląsk. Nasza wykwalifikowana kadra pracownicza odbierze zlecenie oraz uda się na miejsce, aby sprawdzić wagę, dokonać jej diagnozy i wyeliminować ewentualne usterki. Możemy także przeprowadzić demontaż oraz montaż wagi w dowolnym miejscu.

GAWAG to również profesjonalny serwis wag samochodowych Śląsk

Wagi, jak każdy inny eksploatowany w firmie sprzęt, muszą być regularnie serwisowane. To zdecydowanie przedłuża ich żywotność i zapewnia dokładną pracę. Możesz być pewny, że dokonamy szczegółowego czyszczenia oraz konserwacji. Możemy także zająć się podłączeniem wagi do systemu komputerowego. Dzięki aż 3-letniej gwarancji na nasz sprzęt (oraz 10-letniej na podzespoły) możesz liczyć na długą współpracę. Co ważne, w GAWAG posiadamy własne wzorce masy niezbędne do regulacji oraz prawidłowej kalibracji wag. Dzięki tak kompleksowej usłudze, po wykonanym zleceniu waga będzie mogła od razu przystąpić do dalszej pracy, bez jakichkolwiek przestojów.

  Miłosz ze śląska

  Jak dla mnie, Gawag to najlepszy serwis wag samochodowych na Śląsku. Zawsze sprawnie, solidnie i w korzystnych cenach. Naprawa wszystkich rodzajów wag.

  Aleksander Śląsk

  Jak kogoś interesuje serwis wag samochodowych (Śląsk), to zdecydowanie mogę polecić Gawag. Solidna ekipa, godna polecenia! Pełen profesjonalizm i szybka naprawa. Myślałem, że będę musiał nastawiać się na duże straty, na szczęście panowie od razu ruszyli z pomocą. Super!

  Sylwester ze Śląska

  Najlepszy serwis wag samochodowych (Śląsk), z jakim miałem styczność. Widać od razu, że panowie są prawdziwymi fachowcami i wiedzą, co robią. Polecam mocno, bo można na nich liczyć! Jestem też bardzo zadowolony z dokładnych odpowiedzi na wszystkie pytania. Duże zaangażowanie i pełen profesjonalizm