Wagi samochodowe, Śląsk przekonał się o ich skuteczności

Dotarliśmy na Śląsk – nasze wagi samochodowe spełniają wszystkie wymagania

wagi samochodowe śląskPo pierwsze – długotrwałość. To najważniejsza cecha, którą spełniają nasze wagi samochodowe, Śląsk niedawno przekonał się o ich skuteczności. Są naprawdę trwałe i odporne na zniszczenia. Wagi samochodowe to inwestycja na wiele lat, zazwyczaj są montowane na stałe, w miejscach, w których są po prostu potrzebne. Wagi dzielą się na:

  • przenośne,
  • stacjonarne,
  • najazdowe,
  • zagłębione.

Zajmujemy się produkcją wag samochodowych od 1985 roku, co oznacza ponad 30-letnie doświadczenie, dzięki któremu staliśmy jedną z najlepszych firm produkujących wagi w Polsce. Rozwój to nasza pasja, dlatego nie przestajemy zdobywać wiedzy i wciąż próbujemy nowych rzeczy, poszukując jeszcze lepszych rozwiązań.

GAWAG – najnowsza technologia a wagi samochodowe, Śląsk wie, które wybrać

waga samochodowa śląskwagi śląskUważnie obserwujemy świat branżowej technologii, każdą nowinkę staramy się wprowadzić w życie, tak by skuteczność naszych produktów była jeszcze większa. Doskonałym przykładem są wagi samochodowe, Śląsk docenił je tak jak inni nasi Klienci.

Skupiamy się na takich szczegółach jak ochrona odgromowa, wiemy, że to właśnie wyładowania elektryczne powodują największe straty i uszkodzenia. Idąc za tą myślą, wprowadziliśmy do naszych produktów odpowiednie zabezpieczenia, które wytrzymują uderzenia pioruna wynoszące nawet 80 000 amperów. Wynik jest zdumiewający, cieszymy się, że możemy zapewnić dodatkową ochronę proponowanym przez nas wagom samochodowym.

Zadbaliśmy również o to, żeby nasze czujniki i kable były wodoodporne, co czyni nasz produkt wyjątkowym. Ciężko znaleźć wagi samochodowe ze skrzynkami połączenia, odpornymi na uszkodzenie spowodowane zalaniem. Dodatkowo ważne jest dla nas również bezpieczeństwo naszych Klientów, z tego powodu zapewniamy odpowiednie zabezpieczenia najnowszej technologii.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: [email protected]

Jeśli jesteś zainteresowanymi konkretnymi miastami, wokół których działamy, sprawdź naszą pełną ofertę regionalną, a w niej: