Wagi samochodowe Pomorze

Gawag stawia na Pomorze. Wagi samochodowe i kolejowe podbijają rynek

Gawag dostarcza najnowocześniejsze wagi

Żadna firma nie może sprawnie transportować swojego towaru bez odpowiedniego zaplecza logistycznego. GAWAG już od ponad 30 lat zaopatruje największe polskie marki w wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi platformowe oraz wagi paletowe. Dotychczas zaufali nam m.in. LOT, KGHM, ZOTT, czy Polpharma. Dzięki własnej hali produkcyjnej możemy dostosować naszą ofertę do indywidualnych wymagań Klienta. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Doświadczenie, jakość i uniwersalność to z pewnością zalety GAWAG.

Zadzwoń:

Wagi samochodowe GAWAG podbijają Pomorze

Działanie coraz większej ilości polskich firm, w tym również tych, które swoje siedziby mają na Pomorzu, uzależnione jest od sprawnego przewozu towarów. Wagi GAWAG dostarczają wszelkich niezbędnych danych na temat transportu, usprawniając działanie każdej firmy. Wszystko za sprawą nowoczesnej elektroniki wagowej, którą zapewnia nam nasz Autoryzowany Partner, firma Mettler-Toledo, uznana w wielu krajach. Wybierając naszą ofertę stawiasz na sprawdzonego producenta. Nasze wagi zadbają o dokładne pomiary i dostarczanie Ci niezbędnych informacji. Wystarczy, że zapoznasz się z naszą ofertą.

Nasi Klienci są dla nas priorytetem

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego aby spełnić ich potrzeby w 100%, dostosowujemy naszą ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Ponadto, dajemy 3 lata gwarancji na nasze wagi. Z kolei w przypadku podzespołów gwarancja wzrasta aż do 10 lat. O naszej jakości mogą świadczyć liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych. Klienci w całym kraju docenili nasze wagi samochodowe i kolejowe, jako nowoczesne źródło danych, rejestrujące wszelkie pomiary surowców i wytworzonych produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany inną częścią naszej oferty w tym regionie sprawdź wagi samochodowe Bydgoszczwagi samochodowe Słupskwagi samochodowe Gdańsk oraz wagi samochodowe Gdynia.

  Kamil Czerwiński z Pomorza

  Jeśli chodzi o wagi samochodowe Pomorze, to oferta Gawag okazała się najbardziej interesująca. Czytałem wiele opinii w internecie i Gawag jest chyba najczęściej polecaną firmą i to nie tylko, jeśli chodzi o obsługę, ale także precyzyjne mierniki, a nie ma nic gorszego niż nieprecyzyjna waga

  Bartek Zakrzewski z Pomorza

  W każdym magazynie czy hali w końcu przychodzi taki czas, że potrzebna jest dobra waga samochodowa. Pomorze, jeśli szuka najlepszych, powinno się zgłosić do GAWAG. Sam przeprowadziłem się tutaj niedawno, bo wcześniej mieszkałem na południu i tam korzystałem z usług tej firmy. Teraz zamówiłem dwie wagi najazdowe na Pomorzu i przynajmniej dalej mam pewność, że współpraca z GAWAG się opłaca.

  Kaniewski z Pomorza

  Chciałem zamówić wagi samochodowe na Pomorzu i wpadłem na ofertę Gawag. Jestem zadowolony z wagi, którą dla mnie zrobiliście. Waga spełnia wszystkie moje oczekiwania, a mierniki i cała elektronika pomaga w wyliczeniach nawet przy większych ładunkach.