Wagi samochodowe – łódzkie już nas wybrało. Pora na resztę Polski!

Jakie wagi samochodowe? Łódzkie już zna odpowiedź!

W GAWAG stawiamy na najwyższą jakość. I to od 30 lat! W tym czasie podbiliśmy rynek, stając się liderem w produkcji nowoczesnych wag. M.in. wagi samochodowe to nasza specjalność i łódzkie to doskonały przykład. Ten region słynie z rozwiniętego przemysłu. To również siedziba wielu polskich przedsiębiorstw. Zaś GAWAG zaopatrza je w nowoczesne wagi oraz sprzęt ważący. Wystarczy, że zaznaczymy naszą współpracę z takimi markami, jak: ZOTT, KGHM, LOT, czy Mieszko. Ty też zaufasz jakości? Pamiętaj, że GAWAG nigdy nie zawodzi. Gdyby nie to, nie udałoby nam się podbić tak trudnego rynku, jakim są wagi samochodowe!

Więcej informacji:

Dlaczego warto stawiać na GAWAG?

Okręg łódzki to siedziba wielu firm, których działanie uzależnione jest od dokładnych pomiarów transportów. Sprzęt od GAWAG umożliwia bieżące rejestrowanie wszelkich informacji dotyczących dostawy i wysyłki towarów. Co to oznacza? Przede wszystkim doskonałe usprawnienie działania każdej firmy. Nie musisz nam oczywiście wierzyć na słowo, liczby obronią się same: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag, czy to platformowych, paletowych, czy zbiornikowych. Łódzkie już dawno postawiło na nasze wagi samochodowe!

Łódzkie zaopatruje się w wagi samochodowe od GAWAG

Produkcję doskonałych i trwałych wag umożliwia nam nie tylko ogromne doświadczenie, a to już 30 lat obecności na rynku, ale też ogromne zaplecze merytoryczne oraz technologiczne. Jesteśmy tak pewni jakości naszego sprzętu, że udzielamy aż 3-letniej gwarancji na nasze wagi. Co więcej, na nasze podzespoły oferujemy aż 10 lat gwarancji! Nie zostawaj w tyle, zwłaszcza że konkurencja nie śpi. Jeszcze dzisiaj postaw na wagi samochodowe GAWAG – łódzkie już to zrobiło! Jeśli chcesz dalej rozwijać swoją firmę, maksymalnie usprawniając jej pracę, postaw na najlepszy sprzęt. GAWAG Ci go dostarczy, dbając o wszystkie szczegóły.

Jeśli chodzi o konkretne miasta w województwie łódzkim, do wyboru z oferty regionalnej masz: