Wagi samochodowe Wielkopolskie

WIELKOPOLSKA TO SZYBKO ROZWIJAJĄCY SIĘ REGION. WAGI SAMOCHODOWE GAWAG MAJĄ W TYM SWÓJ UDZIAŁ

GAWAG to niezawodne rozwiązania technologiczne

Wszystkie modele wag GAWAG zostały zaprojektowane i wykonane przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań technologicznych. Za sprawne działanie naszego sprzętu odpowiadają zestawy najnowocześniejszych cyfrowych lub analogowych przetworników nacisku firmy Mettler-Toledo, czyli jednego z najbardziej uznanych producentów sprzętu tego typu.

Przy tym, zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, produkując, sprzedając, montując i serwisując nasz sprzęt. Oddajemy w Ich ręce wagi samochodowe, wagi kolejowe, wagi platformowe oraz wagi paletowe i zbiornikowe. Jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego na nasze wagi dajemy 3 lata, a na podzespoły aż 10 lat gwarancji.

Działamy w Wielkopolsce

Zaopatrujemy w wagi samochodowe wiele firm, które swoje siedziby mają właśnie w Wielkopolsce. Dzięki temu, że dysponujemy własną halą produkcyjną, możemy w pełni dostosować sprzęt do wymagań naszych Klientów. Nie musisz się obawiać – najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. certyfikat ISO oraz wszelkie dopuszczenia niezbędne na terenie Unii Europejskiej. Do tego, dzięki ponad 30-sto letniemu doświadczeniu zdobyliśmy opinię firmy produkującej najlepsze wagi. Świadczy o tym fakt, że naszymi Klientami są największe polskie marki, w tym m.in. ZOTT, Mieszko, KGHM, LOT i inni.

Wagi samochodowe to nasza specjalność

Wagi samochodowe to inwestycja na wiele lat. Obecnie po polskich drogach transportuje się miliony ton różnych towarów. Sprawna logistyka nie byłaby możliwa bez odpowiedniego systemu ważenia pojazdów oraz składów. GAWAG wiedzie w tym prym, oferując nowoczesne wagi samochodowe, które dostarczą Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu. Dzięki temu, Twoja firma będzie działać jeszcze sprawniej i efektywnej niż dotychczas. Wybierając wagi GAWAG stawiasz na jakość i nowoczesność.

Sprawdź naszą pełną ofertę regionalną:

  Rafał z wielkopolskiego

  Już dawno się przekonałem, że GAWAG ma najlepsze wagi samochodowe. Wielkopolskie powinno składać zamówienia tylko u nich, zwłaszcza że w tym województwie przemysł ciągle kwitnie. Z wagami GAWAG mam chociaż pewność, że wyniki są prawidłowe, bo w przypadku innych firm, to bywa różnie.

  Aleksandra Baranowska z woj. wielkopolskiego

  Jeśli w grę wchodzi waga samochodowa Wielkopolskie, to wybieram Gawag. Wszystko dopasowane do potrzeb Klientów, nowoczesne przetworniki nacisku (można wybrać czy analogowe, czy cyfrowe). Cieszę się, że mogłam zamówić montaż oraz mam pewność, że z serwisowaniem wagi też nie będzie problemu. Dla mnie to oferta najlepsza w wielkopolskim!

  Łukasz Wiśniewski z województwa wielkopolskiego

  Przejrzałem oferty na wagi samochodowe w Wielkopolskim u różnych firm i producentów, i zdecydowałam się właśnie za Gawag. Nie żałuję a wręcz przeciwnie. Profesjonalna obsługa, doradztwo i pomoc w wybierze. Wszystko, czego potrzebuje Klient