Wagi samochodowe? Świętokrzyskie przoduje w produkcji!

Świętokrzyskie – wagi samochodowe GAWAG podbijają rynek

GAWAG to firma z tradycjami i doświadczeniem. Przemawiają za nami setki zrealizowanych zleceń i aż 30 lat obecności na rynku! Wystarcz spojrzeć na listę naszych Klientów:  ZOTT, KGHM, LOT, czy Mieszko. Naszemu sprzętowi zaufały największe polskie marki. Jaka tajemnica stoi za niezawodnością naszych wag? Przede wszystkim doskonale rozwinięte techniki produkcyjne oraz ogromne i rozbudowane zaplecze merytoryczne oraz technologiczne. Nasze wagi samochodowe to nie tylko Świętokrzyskie. Trafiamy do całej Polski, usprawniając pracę rodzimych przedsiębiorców! Jesteśmy z tego niezmiernie dumni, a co własnej pracy podchodzimy z nieukrywaną pasją. Pozwól nam wesprzeć i Twoją firmę!

Więcej informacji:

GAWAG to doskonały sprzęt

Stawiamy na doskonały kontakt z Klientem. Możemy robić to ze spokojnym sumieniem, ponieważ zawsze oddajemy w jego ręce taki sprzęt, którego jesteśmy w 100$ pewni. Nigdy nie stawiamy na bylejakość i półśrodki. Dzięki temu naszego wagi samochodowe podbiły Świętokrzyskie! Później przyszła pora na resztę Polski. I tak, dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem wag oraz sprzętu ważącego z 30-letnim doświadczeniem! To wartość nie do przecenienia. Ponadto, GAWAG jest autoryzowanym partnerem firmy Mettler-Toledo, która specjalizuje się w nowoczesnej i wymagającej elektronice wagowej. Na nas po prostu opłaca się stawiać!

Województwo świętokrzyskie już wybrało wagi samochodowe

Województwo świętokrzyskie to siedziba wielu polskich przedsiębiorstw. Te największe wybrały nasze wagi samochodowe. Dlaczego? Ponieważ GAWAG to niezawodność! Nasz sprzęt sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach i absolutnie w każdej branży. Dowodem mogą być liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych. To jakość, na którą warto postawić. Świętokrzyskie zdecydowało – wagi samochodowe tylko od GAWAG!

W ofercie regionalnej województwa świętokrzyskiego znajdziesz:

  1. Wagi samochodowe Kielce.
  2. Wagi samochodowe Ostrowiec Świętokrzyski.