Wagi samochodowe świętokrzyskie

Wagi samochodowe? Świętokrzyskie przoduje w produkcji!

Świętokrzyskie – wagi samochodowe GAWAG podbijają rynek

GAWAG to firma z tradycjami i doświadczeniem. Przemawiają za nami setki zrealizowanych zleceń i aż 30 lat obecności na rynku! Wystarcz spojrzeć na listę naszych Klientów:  ZOTT, KGHM, LOT, czy Mieszko. Naszemu sprzętowi zaufały największe polskie marki. Jaka tajemnica stoi za niezawodnością naszych wag? Przede wszystkim doskonale rozwinięte techniki produkcyjne oraz ogromne i rozbudowane zaplecze merytoryczne oraz technologiczne. Nasze wagi samochodowe to nie tylko Świętokrzyskie. Trafiamy do całej Polski, usprawniając pracę rodzimych przedsiębiorców! Jesteśmy z tego niezmiernie dumni, a co własnej pracy podchodzimy z nieukrywaną pasją. Pozwól nam wesprzeć i Twoją firmę!

 

Więcej informacji:

GAWAG to doskonały sprzęt

Stawiamy na doskonały kontakt z Klientem. Możemy robić to ze spokojnym sumieniem, ponieważ zawsze oddajemy w jego ręce taki sprzęt, którego jesteśmy w 100$ pewni. Nigdy nie stawiamy na bylejakość i półśrodki. Dzięki temu naszego wagi samochodowe podbiły Świętokrzyskie! Później przyszła pora na resztę Polski. I tak, dzisiaj jesteśmy wiodącym producentem wag oraz sprzętu ważącego z 30-letnim doświadczeniem! To wartość nie do przecenienia. Ponadto, GAWAG jest autoryzowanym partnerem firmy Mettler-Toledo, która specjalizuje się w nowoczesnej i wymagającej elektronice wagowej. Na nas po prostu opłaca się stawiać!

Województwo świętokrzyskie już wybrało wagi samochodowe

Województwo świętokrzyskie to siedziba wielu polskich przedsiębiorstw. Te największe wybrały nasze wagi samochodowe. Dlaczego? Ponieważ GAWAG to niezawodność! Nasz sprzęt sprawdza się nawet w najbardziej wymagających warunkach i absolutnie w każdej branży. Dowodem mogą być liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych. To jakość, na którą warto postawić. Świętokrzyskie zdecydowało – wagi samochodowe tylko od GAWAG!

W ofercie regionalnej województwa świętokrzyskiego znajdziesz:

 1. Wagi samochodowe Kielce.
 2. Wagi samochodowe Ostrowiec Świętokrzyski.

  o.Paweł ze świętokrzyskiego

  Wcześniej miałem różne obawy związane z tą inwestycją, ale potrzebne mi były przynajmniej dwie wagi samochodowe. Świętokrzyskie polecało GAWAG, więc postanowiłem zadzwonić. Szczegóły ustaliliśmy bardzo szybko, kilka dni później zaczęły się prace nad fundamentami dla wag najazdowych. Zaimponowało mi, że panowie poradzili sobie z tym tak szybko, a ich prace w żaden sposób nie przeszkadzały naszym. Pełen profesjonalizm, a to się szanuje!

  Tomaszewski z województwo świętokrzyskiego

  Jestem absolutnie pewny tego, że GAWAG oferuje najlepsze wagi. Od wielu lat używam takich, jeździmy z towarem po całej Polsce i wyniki zawsze są bliższe lub dalsze od stanu faktycznego. Sprawa zmieniła się, kiedy została oddana do użytku nasza nowa waga. Świętokrzyskie polecało GAWAG, a dla mnie to był strzał w 10. Kilka testów wystarczyło, żeby dowieść, że waga podaje niezwykle precyzyjne wyniki.

  Ksawery z woj. świętokrzyskiego

  Szukałem opinii, bo chciałem zamówić wagi samochodowe w świętokrzyskim. Gawag jest jedna z najczęściej polecanych firm, szczególnie jeśli chodzi o wysoką jakość mierników, gwarancję oraz dodatkowo wzmocniony pomost. Wszystko, czego oczekiwałem od specjalistów!