Wagi samochodowe to także woj. kujawsko-pomorskie. Oferta GAWAG nie ma sobie równych!

Kujawsko-pomorskie? Tutaj wybrano wagi samochodowe GAWAG!

Trafiamy absolutnie do całej Polski. Nasze wagi samochodowe wybrało m.in. kujawsko-pomorskie. Jednak nie tylko one! Największe polskie marki, z  ZOTT, KGHM, i LOT-em na czele wybrały właśnie GAWAG. Dlaczego? Ze względu na niezawodność naszego sprzętu. Ponadto, jesteśmy niezwykle elastyczni: oferujemy produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowana do obsługi elektronicznych systemów ważących. W zakres naszej działalności wchodzi również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg). O całość możesz być spokojny – jej jakość potwierdzają liczne certyfikaty oraz wszelkie dopuszczenia niezbędne na terenie Unii Europejskiej. Nie inaczej mają się nasze wagi samochodowe, w końcu kujawsko-pomorskie nie wybrało ich przypadkowo, prawda?

Więcej informacji:

Wybierz najlepszy możliwy sprzęt razem z GAWAG

Nasi Klienci mają indywidualne zamówienia – każdą ofertę konsultujemy bezpośrednio z nimi. Naszą przewagą jest fakt, że posiadamy własną halę produkcyjną, dlatego możemy dostosować produkowany sprzęt do specyfiki konkretnego zlecenia. Co jest sercem każdej z naszych wag? Przede wszystkim zestaw najnowocześniejszych cyfrowych lub analogowych przetworników nacisku firmy Mettler-Toledo. Te zapewniają długie i efektywne działanie. Wszystko za sprawą samych przetworników wykonanych z nierdzewnej stali, która wytrzyma nawet największe obciążenia, służąc Ci przez całe lata. Jakie wagi samochodowe powinieneś wybrać? Kujawsko-pomorskie zna już odpowiedź!

Co kryją wagi samochodowe, na które postawiło kujawsko-pomorskie?

Wiemy, jak wiele firm, których siedzibą jest kujawsko-pomorskie postawiło na nasze wagi samochodowe. Naszą ambicją jest więc stały rozwój i poszerzanie swojej oferty. Już dzisiaj docieramy do każdego miejsca w Polsce. Stoi na nami aż 30 letnie doświadczenie w branży. Doskonale odnajdujemy się w realiach rynku, zaskakując kolejnymi innowacjami, nowoczesnością, jakością i przede wszystkim skutecznością!

Wagi samochodowe Toruń to to, czego potrzebujesz! Sprawdź naszą pełną ofertę regionalną, którą przygotowaliśmy dla naszych klientów!