Wagi zbiornikowe

waga zbiornikowaWagi zbiornikowe to niezbędne wyposażenie wielu nowoczesnych przedsiębiorstw. Ich głównym  przeznaczeniem jest ważenie materiałów sypkich, znajdujących się w zbiornikach magazynowych, ale wykorzystywane są również do pomiaru ilości podawanych składników w reaktorach i mieszalnikach.

Nowoczesne wagi zbiornikowe GAWAG zapewniają niezwykle dokładne pomiary. To zasługa czułych czujników tensometrycznych na których usadowiony jest zbiornik wykonany ze stali. Dzięki najskuteczniejszym systemom pomiarowym, opartym na cyfrowych przetwornikach tensometrycznych PDX, całość odporna jest na zakłócenia zewnętrzne pola  elektromagnetycznego i fal radiowych. Dodatkowo, wagi przystosowane są do pracy w strefie zagrożonej wybuchem EEx.

Najskuteczniejsze wagi zbiornikowe

wagi zbiornikowe cenaGAWAG oferuje wagi zbiornikowe najwyższej jakości. To nie tylko niezwykle trwała konstrukcja, która posłuży Ci przez wiele lat pracy, ale też niezwykle czułe i dokładne systemy pomiarowe, które zapewnią Twojej firmie dobrze zorganizowaną pracę.

Nasz sprzęt przeznaczony jest do magazynów i linii produkcyjnych. Całość wykonana jest z nierdzewnej stali i trwałych podzespołów, wykonanych z najlepszych materiałów. Dzięki temu, wagi zbiornikowe GAWAG zapewniają ciągłą i nieprzerwaną pracę nawet w najtrudniejszych i najcięższych warunkach przemysłowych.

Wygoda obsługi

wagi zbiornikowePrzez polskie przedsiębiorstwa i fabryki przechodzą miliony ton różnych towarów. Aby całość mogła przebiegać w sprawny sposób, niezbędne są precyzyjne i trwałe wagi. Do takiego sprzętu z pewnością zaliczają się wagi zbiornikowe GAWAG. Aby zmaksymalizować wygodę obsługi, w naszych wagach zainstalowane są funkcjonalne mierniki wagowe, wyświetlające ciężar ważonych towarów. Dzięki temu, zarządzanie całością jest bardzo płynne i łatwe w obsłudze.

Niezbędne certyfikaty

O jakości wag zbiornikowych GAWAG świadczą m.in. wszystkie niezbędne certyfikaty i dopuszczenia. Najlepszym dowodem jest fakt, że nasz sprzęt z powodzeniem może służyć w szczególnie niebezpiecznych warunkach, m.in. w strefach zagrożonych wybuchem. Zdając sobie sprawę z tego, w jakich warunkach przyjdzie służyć naszym wagom, dbamy o to, aby były bezpiecznym i maksymalnie trwałym systemem. Dowodem jest fakt, że udzielamy na nasze wagi 3 letniej gwarancji. Z kolei na podzespoły gwarancja wynosi aż 10 lat.

Wykrywanie uszkodzeń

Pracę naszych wag dodatkowo usprawnia bardzo nowoczesny system diagnostyczny,  który automatycznie wykrywa uszkodzenie jednego z czujników i informuje użytkownika o awarii. W razie jakiejkolwiek usterki możesz mieć pewność, że nasi pracownicy zadbają o niezbędną pomoc i wsparcie – również merytoryczne.

 

  Jarosław W. - Łódź

  W pełni zgadzam się z opinią, że praca dużego przedsiębiorstwa jest niemożliwa bez skutecznych pomiarów materiałów. Przez blisko 25 lat w branży testowałem wiele systemów pomiarowych i muszę przyznać, że wagi GAWAG spisywały się w nawet najtrudniejszych warunkach. Dodatkowym plusem jest łatwy kontakt i wsparcie merytoryczne.

  Marcin L. Poznań

  Długa gwarancja, zbiorniki ze stali nierdzewnej i bardzo czułe systemy pomiarowe – to cechy, które w pierwszej kolejności przychodzą mi do głowy, gdy prezentuję innym przedsiębiorcom wagi zbiornikowe w moim zakładzie. Oczywiście, wybór padł na GAWAG – to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem. I to widać, nawet po sposobie kontaktowania się ze swoimi klientami.

  Dawid Z. Lublin

  Waga zbiornikowa pomimo wielu lat intensywnego użytkowania, wciąż pisuje się świetnie. Zero napraw, serwisów i zgłaszania jakichkolwiek usterek. Na GAWAG postawił przede wszystkim przez ich doświadczenie i pracę z największymi polskimi producentami, w tym chociażby LOT, czy KGHM.