Wagi samochodowe elektroniczne

GAWAG to wagi samochodowe elektroniczne, które zdobyły uznanie wśród największych firm. Koniecznie sprawdź ofertę

Dobre wagi samochodowe elektroniczne to podstawa

Firma GAWAG jest absolutnym liderem na rynku wag przemysłowych, zarówno wag samochodowych elektronicznych, jak i wag kolejowych. Co wchodzi w zakres naszych usług? Przede wszystkim oferujemy produkcję, sprzedaż, montaż, serwis wag wszelkich rodzajów (w tym wag platformowych, paletowych oraz zbiornikowych). Naszym Klientom oferujemy również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg). Przy tym, stawiamy na współpracę tylko z zaufanymi firmami. Dowodem jest fakt, że współpracujemy z Autoryzowanym Partnerem, jakim jest firma Mettler-Toledo – producent wysoce specjalistycznej elektroniki wagowej, któremu zaufały firmy z wielu krajów.

GAWAG od 30 lat jest uznaną marką

Dokładnie tak – na trudnym rynku wag przemysłowych znamy się jak mało kto. Działamy od ponad 30 lat. W tym czasie zebraliśmy szereg doświadczeń, które umożliwiają nam produkcję, sprzedaż, montaż oraz serwis najnowocześniejszych wag przemysłowych – w tym wag samochodowych elektronicznych. Zaufały nam największe polskie marki, w tym KGHM, LOT, ZOTT, czy Polpharma, co jest dowodem naszych najwyższych kompetencji. Dodatkowo, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx.

GAWAG posiada wagi samochodowe elektroniczne

Zapewniamy naszym Klientom kompleksową obsługę, produkując, sprzedając, montując i serwisując nasz sprzęt. Oddajemy w Twoje ręce wagi samochodowe elektroniczne, wagi kolejowe, wagi platformowe oraz wagi paletowe i zbiornikowe, które wyróżnia najwyższa jakość i dokładność w pomiarach. Jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego na nasze wagi dajemy 3 lata, a na podzespoły aż 10 lat gwarancji. Naszą jakość potwierdzają największe firmy, których sukces w dużej mierze leży właśnie w sprawnej logistyce. Jak wiesz, absolutną podstawą dobrze funkcjonującej logistyki są oczywiście odpowiednio dokładne systemy wagowe.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej: