Wagi samochodowe betonowe

Gawag to sprawdzona marka. Wagi samochodowe betonowe doskonale tego dowodzą

GAWAG posiada szeroką ofertę wag samochodowych

GAWAG to wiodący producent wag samochodowych, wag kolejowych, wag platformowych, paletowych i zbiornikowych, które dostarcza na terenie całego kraju, współpracując z największymi polskimi przedsiębiorstwami i markami. GAWAG zapewnia pełni kompleksową obsługę, oferując produkcję, sprzedaż, montaż, serwis oraz dostawę oprogramowana do obsługi elektronicznych systemów ważących. Do tego, dostosowuje swoją ofertę tak, aby w pełni sprostać wymaganiom Klienta – umożliwia to m.in. własna hala produkcyjna. W zakres usług wchodzi również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg) – właśnie dlatego GAWAG to sprawdzona marka o ponad 30 letnim doświadczeniu na rynku.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

Wagi samochodowe betonowe sprawdzą się w każdych warunkach

Wagi samochodowe betonowe to bardzo duża inwestycja na długie lata. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów – właśnie dlatego przez lata współpracowały z nami takie marki jak LOT, KGHM, czy ZOTT. Własna hala produkcyjna umożliwia nam dopasowanie wag, w tym wag samochodowych betonowych do specyfiki ich przeznaczenia. Za przykład mogą posłużyć nasze wagi najazdowe – w miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni, wykorzystując konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu. Dzięki naszej pracy będziesz mógł spać spokojny – Twoja firma będzie działać jeszcze sprawniej.

Wagi samochodowe betonowe – najwyższe parametry

Priorytetem zawsze jest dla nas zadowolenie naszych Klientów, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Ponadto, dajemy 3 lata gwarancji na nasze wagi, dzięki czemu będziesz mógł spać spokojny o ich jakość. Z kolei w przypadku podzespołów gwarancja wzrasta aż do 10 lat! Ponadto, o naszej jakości świadczą również liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych.