Wagi samochodowe 50 ton

GAWAG nie stoi w miejscu. Nasza oferta to również wagi samochodowe 50 ton

Wagi samochodowe 50 ton – podbijamy rynek

Wagi samochodowe to bardzo duża inwestycja. Zdajemy sobie z tego sprawę, dlatego każdą ofertę dopasowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań naszych Klientów. Własna hala produkcyjna umożliwia nam dopasowanie wag do specyfiki ich przeznaczenia. Za przykład mogą posłużyć nasze wagi najazdowe – w miarę potrzeb, możemy zamontować wagę najazdową lub zagłębioną wbudowaną na równi z poziomem jezdni. Do tego, możemy wykorzystać konstrukcję stalową lub stalowo-betonową, wylewaną na miejscu – wszystko po to, żeby Twojej firmie pracowało się jeszcze bardziej komfortowo.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

GAWAG dostosowuję ofertę do potrzeb Klientów

GAWAG już od 30 lat jest wiodącym producentem wag samochodowych 50 ton, wag kolejowych, wag pomostowych, wag platformowych i paletowych oraz wag zbiornikowych. Zaowocowało to nawiązaniem współpracy z największymi polskimi markami, w tym m.in. z KGHM, LOT, czy ZOTT. Zasłynęliśmy przede wszystkim najwyższej jakości sprzętem, który sprawdza się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach przemysłowych. Do tego, wykonujemy również wagi i systemy do stref zagrożonych wybuchem EEx. Zajmujemy się także wypożyczaniem wzorców masy o nominałach: 1000, 500, 25kg.

Posiadamy najnowocześniejsze wagi samochodowe 50 t

Priorytetem jest dla nas zadowolenie naszych Klientów – dokładamy wszelkich starań po to, aby Twoja firma mogła dalej się rozwijać. Ponadto, dajemy 3 lata gwarancji na nasze wagi. Z kolei w przypadku podzespołów gwarancja wzrasta aż do 10 lat! Zresztą, naszą skuteczność i doświadczenie najlepiej potwierdzają liczby: wykonaliśmy już ponad 7000 legalizacji, blisko 1000 wag samochodowych oraz około 2,5 tysiąca wag platformowych, paletowych i zbiornikowych. Klienci w całym kraju docenili nasze wagi samochodowe 50 ton i kolejowe, jako nowoczesne źródło danych, rejestrujące wszelkie pomiary surowców i wytworzonych produktów.