Wagi samochodowe do 10 ton

Gawag oferuje również wagi samochodowe do 10 ton. Wiedzą o tym najwięksi polscy producenci

Wagi samochodowe do 10 ton – nasza specjalność

Nie wszystkie firmy potrzebują wag do zadań ekstremalnych. W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem są wagi samochodowe do 10 ton. A czym charakteryzują się wagi od GAWAG?Jakość naszych wag potwierdzają liczne certyfikaty, takie jak m.in. certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy wszelkie niezbędne dopuszczenia na terenie Unii Europejskiej. Jeśli chcesz dalej rozwijać swoją firmę, postaw na sprawdzoną markę i wybierz wagi samochodowe GAWAG – markę uznaną przez największe polskie przedsiębiorstwa. Wszystko za sprawą najwyższej klasy materiałów – przetworniki nacisku wykonane są z nierdzewnej stali, która wytrzymuje nawet największe obciążenia i umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych. Jesteśmy pewni jakości naszego sprzętu, dlatego udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Zadzwoń lub napisz i dowiedz się więcej:

GAWAG to uznana marka

Elastyczność i doświadczenie to zdecydowanie cechy GAWAG – tak twierdzą nasi Klienci. A mamy ich sporo, ponieważ działamy na rynku już od 30 lat, wspierając zarówno nieduże i stale rozwijające się firmy, jak i największe polskie marki, takie jak LOT, czy KGHM. Wieloletnia współpraca przynosi oczywiście wyraźne efekty – wagi samochodowe do 19 ton, odpowiednio dobrane, dostarczają wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu, umożliwiając sprawną logistykę. Do tego, służymy naszym Klientom niezbędnym wsparciem merytorycznym oraz technicznym. Jakości naszego sprzętu jesteśmy tak bardzo pewni, że udzielamy na nasze wagi 3 letniej, a na podzespoły aż 10 letniej gwarancji.

Postaw na wagi samochodowe do 10 ton

Wagi samochodowe wieloletnia inwestycja, która na pewnym etapie rozwoju jest nieunikniona. Obecnie po polskich drogach transportuje się miliony ton różnych towarów, dlatego sprawna logistyka nie byłaby możliwa bez odpowiedniego systemu ważenia pojazdów oraz składów. GAWAG wiedzie w tym prym, oferując nowoczesne wagi samochodowe, które dostarczą Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu. Dzięki temu, Twoja firma będzie działać jeszcze sprawniej i efektywnej niż dotychczas.