Gawag produkuje najlepsze wagi dla samochodów ciężarowych. Wybierz doświadczenie i skuteczność

Potrzebujesz wagi do samochodów ciężarowych?

Firma GAWAG jest absolutnym liderem na rynku wag przemysłowych – to efekt naszego ponad 30-letniego doświadczenia. Oferujemy produkcję, sprzedaż, montaż, serwis wag samochodowych, kolejowych, platformowych, paletowych oraz zbiornikowych, przede wszystkim jednak oferujemy sprawdzone wagi do samochodów ciężarowych. Naszym Klientom oferujemy również wypożyczanie wzorców masy (o nominałach 1000, 500 i 25 kg). Przy tym, współpracujemy Autoryzowanym Partnerem, jakim jest firma Mettler-Toledo – producent wysoce specjalistycznej elektroniki wagowej, któremu zaufały firmy z wielu krajów.

Zadzwoń:

GAWAG działa od ponad 30 lat

Zaopatrujemy w wagi dla samochodów ciężarowych wiele firm, które swoje siedziby mają w całej Polsce. Dzięki temu, że dysponujemy własną halą produkcyjną, możemy w pełni dostosować sprzęt do wymagań naszych Klientów. Nie musisz się obawiać – najwyższą jakość naszych produktów potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. certyfikat ISO oraz wszelkie dopuszczenia niezbędne na terenie Unii Europejskiej, które tylko potwierdzają naszą jakość. Do tego, dzięki ponad 30-letniemu letniemu doświadczeniu zdobyliśmy opinię firmy produkującej najlepsze i najbardziej skuteczne wagi. Świadczy o tym fakt, że naszymi Klientami są największe polskie marki, w tym m.in. ZOTT, Mieszko, KGHM, LOT i inni.

Wagi do samochodów ciężarowych – znamy się na tym

Obecnie po polskich drogach transportuje się miliony ton różnych towarów – musi się to wiązać oczywiście ze sprawną logistyką. GAWAG wiedzie w tym prym, oferując nowoczesne wagi do samochodów ciężarowych, które dostarczą Ci wszelkich niezbędnych informacji na temat transportu. Dzięki temu, Twoja firma będzie działać jeszcze sprawniej i efektywnej niż dotychczas. Wybierając wagi GAWAG stawiasz na jakość, nowoczesność i przede wszystkim na sprawdzoną markę współpracującą z największymi firmami, zarówno polskimi, jak i zagranicznymi.