Lublin już dawno wybrał współpracę z GAWAG.  Doskonała waga jubilerska na wyciągnięcie ręki!

Stawiamy w pierwszej kolejności na najwyższą jakość

W pracy jubilera dokładność jest na wagę złota. W GAWAG doskonale o tym wiemy, dlatego wykorzystujemy tylko najnowocześniejsze systemy pomiarowe oraz niezawodną elektronikę. Dowód na najwyższą jakość oferowanych przez nas produktów? Przede wszystkim tysiące Klientów, których zyskaliśmy przez lata pracy na tak trudnym rynku. W tym czasie podjęliśmy współpracę z największymi polskimi markami, takimi jak ZOTT, LOT, czy Polpharma. Ich zaufanie nie jest wynikiem przypadku. Chodzi po prostu o niezawodność naszych wag. Odpowiednia waga jubilerska? Lublin podjął już decyzje. A w ślad za nim idą kolejne miasta w Polsce!

Waga jubilerska, na którą postawił Lublin

Branża jubilerska wymaga niebywałej wręcz precyzji oraz dokładności. Tutaj potrzeba tylko niezawodnego sprzętu i takim są wagi OHAUS. To szybkie, a zarazem precyzyjne pomiary. Dzięki tej jakości zyskasz pewność oraz zaufanie własnych Klientów. Zwłaszcza że wszelkie drobne kruszce posiadają dużą wartość – nie możesz ryzykować strat finansowych tylko i wyłącznie przez brak dokładności własnego sprzętu! Tym bardziej powinieneś postawić na niezawodność. Wiele miast w Polsce wybiera nowoczesne wagi. Waga jubilerska od GAWAG taka właśnie jest. To dokładność najwyższej próby!

GAWAG współpracuje z największymi markami

Nasze elektroniczne wagi pochodzą od renomowanego producenta – uznaną markę OHAUS. To niezawodny sprzęt, z którego korzystają największe polskie marki. Jeśli więc zależy Ci na najwyższej możliwej jakości, nie powinieneś stawiać na półśrodki. Na dłuższą metę to się po prostu nie opłaca. W GAWAG doskonale o tym wiemy – sami jesteśmy obecni na rynku już od ponad 23 lat, zdobywając w tym czasie pozycję lidera na rynku. Doskonale wiemy, co robimy. Na tej branży dosłownie zjedliśmy zęby! Doskonale pokazuje to również fakt, ile polskich miast na nas stawia. Również Lublin należy do tej grupy. Tamtejsze marki wiedzą, która waga jubilerska jest najlepsza.