Wagi platformowe GAWAG

Nowoczesne wagi platformowe GAWAG to niezwykle opłacalna inwestycja. Nasz sprzęt charakteryzuje się prostą, ale bardzo solidną i dokładną konstrukcją, pozwalającą na wieloletnią pracę w trudnych warunkach. Przy tym, nasze wagi platformowe zawsze zapewniają najdokładniejsze pomiary. Dbają o to nowoczesne systemy pomiarowe, które montujemy w naszym sprzęcie. W połączeniu z solidną konstrukcją, która wytrzymuje największe obciążenia, wagi platformowe GAWAG stają się nieodłącznym elementem każdego dobrze funkcjonującego przedsiębiorstwa.

Dokładne pomiary i niezbędne informacje o danym transporcie, otrzymasz na wyświetlaczu, dzięki czemu praca stanie się jeszcze prostsza i bardziej wydajna. O najdokładniejsze pomiary zadbają nowoczesne czujniki tensometryczne.

Jeszcze bardziej mobilna praca

Specyficzną cechą wag platformowych GAWAG jest to, że możesz je bez problemu transportować z miejsca na miejsce, w zależności od przeznaczenia, jakie dla nich zaplanujesz. Ponadto, możesz dostosować sprzęt do specyfiki pracy, którą będzie wykonywał. Wolisz ustawić wagę platformową na równym podłożu, czy może zagłębić ja w płytkim kanale, dla większego komfortu pracy? Ponadto, możesz je wyposażyć w stalowe najazdy. Wagi platformowe GAWAG to doskonały i wytrzymały sprzęt, który sprawdzi się w każdych warunkach.

Wszystko to sprawia, że wagi platformowe GAWAG sprawdzają się wszędzie tam, gdzie potrzebne są szybkie i precyzyjne pomiary masy towarów, czy transportów. Świetnie sprawdza się w każdym magazynie, hurtowni, skupie złomu, czy składzie, usprawniając pracę całego przedsiębiorstwa. Bardzo solidna konstrukcja umożliwia pracę w trudnych warunkach przemysłowych.

Wagi paletowe GAWAG

Konstrukcja wag paletowych GAWAG umożliwia wykorzystanie ich przy trudnej pracy w magazynach, halach produkcyjnych i innych tego typu obiektach. Co je charakteryzuje? Przede wszystkim: najsolidniejsza konstrukcja, wykonana z odpornej stali nierdzewnej oraz niezwykle czułe i zapewniające wyjątkową precyzję systemy pomiarowe.

Całość zaprojektowana jest tak, aby maksymalnie zwiększyć komfort korzystania z wagi nawet w najtrudniejszych warunkach produkcyjnych, czy transportowych. Umożliwia ona wykonanie pomiarów nawet na nierównym podłożu, bez obaw o dokładność pomiarów. Wagi paletowe GAWAG to dokładność i trwała konstrukcja.

Najwyższe standardy potwierdzają odpowiednie certyfikaty

Najwyższą jakość oraz skuteczność naszych wag, potwierdzają liczne certyfikaty, m.in. certyfikat ISO. Ponadto, posiadamy dopuszczenia  niezbędne na terenie Unii Europejskiej. Wybierając wagi paletowe GAWAG masz pewność, że wybierasz najlepszy na rynku sprzęt. Zwłaszcza, że mamy ponad 30 letnie doświadczenie w branży, a nasze wagi, w tym wagi paletowe, nabyły takie marki, jak KGHM, LOT, czy Bridgestone.

Opinie naszych klientów

Kamil K. - GdańskKrystian Z. - Mińsk MazowieckiWłodzimierz C. - Warszawa

Duże przedsiębiorstwo, oparte na sprawnej logistyce, musi posiadać odpowiednie zaplecze w postaci dokładnych i trwałych wag. Pracując od wielu lat na wagach platformowych GAWAG nigdy nie zdarzyło mi się, aby doszło do jakiejkolwiek nieprawidłowości lub awarii. Wszystkim zaprzyjaźnionym przedsiębiorcom polecam właśnie ofertę GAWAG.

Po zakupieniu wagi kolejowej GAWAG, przyszedł czas na sprzęt nieco mniejszego kalibru. Szukając wag paletowych oczywiście zwróciłem się do zaufanego współpracownika jakim jest właśnie GAWAG. Trudno się dziwić, jeśli współpracują z nimi takie tuzy, jak LOT, Mieszko, czy Łowicz.

Wagi paletowe GAWAG zdały trudny egzamin przy pracy magazynowej. Dzięki nim, moi pracownicy nie tylko mogą kontrolować wagę danej dostawy, ale też na bieżąco sporządzać raporty, wszelkie niezbędne pomiary i dane statystyczne. Wagi GAWAG zawsze poprawiają wyniki firmy, bo są sprzętem dokładnym, niezawodnym i przede wszystkim oferują to, czego nie mają wagi konkurencyjnych firm.